شروع به نمایش محصولات خود در برگه خرید با Search Console | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 16 نوامبر 2022

در ادامه تلاش‌هایمان برای حمایت از بازرگانان و کمک به آنها برای رشد کسب‌وکارشان در سراسر Google، کنسول جستجو بخش جدیدی را برای فهرست‌های برگه خرید معرفی می‌کند تا به مالکان فروشگاه آنلاین کمک کند محصولات خود را در برگه خرید در Google نشان دهند.

ما چندین ویژگی را معرفی کرده‌ایم تا کاربران کنسول جستجو را راحت‌تر نشان دهند محصولاتشان در سراسر Google. اخیراً، کنسول جستجو یک گزارش فهرست‌های بازرگان را راه‌اندازی کرده است تا به بازرگانان کمک کند داده‌های ساختار یافته محصول را اضافه کنند. امروز، صاحبان فروشگاه‌های آنلاین واجد شرایط که نشانه‌گذاری محصول را پیاده‌سازی کرده‌اند، بخش جدیدی به نام فهرست‌های برگه خرید را مشاهده خواهند کرد. ما این تغییر را به تدریج طی چند هفته آینده ارائه خواهیم کرد، بنابراین ممکن است در حال حاضر هیچ تغییری را مشاهده نکنید.

از آنجا، تاجران می‌توانند به راحتی با استفاده از فرآیند ثبت‌نام کمکی ساده، بدون نیاز به تأیید مجدد مالکیت وب‌سایت، یک حساب Merchant Center ایجاد کنند. با این گزینه جدید، نیازی به ارسال فید محصول نیست. تاجران فقط باید داده های ساختار یافته محصول را به روز نگه دارند. این تجربه کارآمد، محصولات را به سرعت در برگه خرید در Google دریافت می‌کند و به بازرگانان کمک می‌کند تا به افرادی که به دنبال محصولات هستند دسترسی پیدا کنند.

گزارش لیست های برگه خرید کنسول جستجو

برای شروع، به بخش لیست های برگه خرید در Search Console بروید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. درباره فعال کردن فهرست‌های برگه خرید بیشتر بخوانید.

اگر سؤال یا ابهامی دارید، لطفاً از طریق انجمن مرکزی جستجوی Google یا در اینجا با ما تماس بگیرید توییتر.