ستوان فرماندار پودوچری ، کیران بدی ، از کالکتور می خواهد تا علیه مروجین ورزشگاه اقدامی انجام دهد

Puducherry: ستوان فرماندار Puducherry Kiran Bedi به دنبال شکایت در مورد ادعای تجاوز به زمین های دولتی ، پیکرهای آب و غرق شدن حفره های حفره ای ، منطقه جمع کننده TArun را برای شروع اقدام علیه مروجین استادیوم کریکت در نزدیکی اینجا راهنمایی کرده است.

فرماندار در نامه روز پنجشنبه خود به كلكتور ، كه نسخه ای از آن برای خبرنگاران منتشر شد ، گفت كه او شکایات مربوط به اتهامات RTI مبنی بر احداث استادیوم كریكت سیچم در دهكده توتیپت را برخلاف قانون دریافت كرده است.

افسر سابق IPS گفت: “با توجه به سنگین بودن جرایم ارتکابی بدون مجازات موضوع با شما (جمع کننده) درگیر شد.” بنا به مباحثی که روز پنجشنبه برگزار شد ، وی گفت: “شما (جمع کننده) پذیرفتید و پذیرفتید که باید برای جلوگیری از نقض مستمر قانون اقدامی انجام می دادید.”

وی از مجموعه دار درخواست کرد تا اقدامات فوری را برای ثبت FIR برای تجاوز به اراضی دولتی و اجسام آبی انجام دهد. وی همچنین از مجموعه دار درخواست کرد تا مروج ورزشگاه را متوقف کند تا فعالیت های بعدی را در محل متوقف کند تا زمانی که همه امور توسط بخش های درآمد ، سازمان برنامه ریزی پودوچری ، آب و محیط زیست زیرزمینی ، بدن محلی و برق بررسی شود.

وی از مجموعه دار می خواست تا اطمینان حاصل کند که آیا دعوت شدگانی که به عنوان شرکت کنندگان در افتتاحیه مسابقات T-20 ذکر شده اند ، رضایت قبلی خود را برای شرکت در مراسم تحلیف (چهارشنبه گذشته) اعلام کرده اند یا خیر.

بدی در نامه خود اشاره كرد كه “در حالی كه شما (مجموعه دار) از دانستن اعتبار وی (مروج) از شركت در مراسم تحلیف اجتناب كرده اید ، اما نتوانستید دفتر فرماندار ستوان را نسبت به بونفیدهای شخصی كه اصرار داشت حضور شخصی من در محل باشد احتیاط كنید. افتتاح.” وی گفت ، “به عنوان یک مجموعه دار ، وظیفه شماست که از حیث دفتر قانون اساسی فرماندار ستوان تضمین کنید. من ساخت غیرقانونی استادیوم را توسط Seichem Technology با BCCI انجام می دهم تا روح کریکت آسیب نبیند. ”