ساده کردن گزارش‌های کنسول جستجو با طبقه‌بندی آیتم‌های به‌روز شده | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 15 ژوئن 2022

ما روش طبقه بندی صفحات، موارد و مسائل را در گزارش های کنسول جستجو ساده می کنیم. امیدواریم این به شما کمک کند تا روی مسائل مهمی که روی دید شما در جستجو تأثیر می‌گذارند تمرکز کنید و به شما کمک کند کارتان را بهتر اولویت‌بندی کنید. ما این تغییر را در چند ماه آینده به تدریج در همه دارایی ها اعمال خواهیم کرد، بنابراین ممکن است در حال حاضر هیچ تغییری را مشاهده نکنید.

کاربران به ما گفته اند که هنگام اعمال وضعیت “هشدار” بر روی یک URL یا مورد، گیج می شوند: آیا اخطار به این معنی است که صفحه یا مورد می تواند در Google ظاهر شود یا نمی تواند؟

در پاسخ، ما آیتم سطح بالا (یک نتیجه غنی برای گزارش‌های نتیجه غنی، یک صفحه یا نشانی اینترنتی برای گزارش‌های دیگر) را به دو گروه گروه‌بندی می‌کنیم: صفحات یا مواردی که مشکلات مهمی دارند چیزی شبیه به نامعتبر برچسب‌گذاری می‌شوند. صفحات یا آیتم‌هایی که مشکلات مهمی ندارند، چیزی شبیه به معتبر هستند. ما فکر می‌کنیم این گروه‌بندی جدید به شما کمک می‌کند تا به سرعت متوجه شوید که چه مشکلاتی بر ظاهر سایت شما در Google تأثیر می‌گذارد، تا به شما در اولویت‌بندی اصلاحات کمک کند. درباره اینکه این تغییر چگونه بر هر یک از گزارش‌ها در مرکز راهنمایی تأثیر می‌گذارد، بیشتر بخوانید.

برای تکرار، این فقط یک تغییر گزارش در کنسول جستجو است. هیچ تغییری در نحوه خزیدن، نمایه سازی یا ارائه صفحات شما در جستجوی Google وجود ندارد.

به روز شده کنسول جستجو طبقه بندی مورد را گزارش می کند

تغییرات مورد بحث در این پست در ابزار بازرسی URL هنگام بازرسی یک URL خاص در کنسول جستجو نیز منعکس خواهد شد.

با این حال، آنها تنها زمانی در URL Inspection API به‌روزرسانی می‌شوند که چند ماه دیگر عرضه را تکمیل کنیم. این بدان معناست که اگر دارایی شما طبقه بندی مورد به روز شده را در کنسول جستجو نشان دهد، ممکن است هنگام مقایسه نتایج از رابط محصول و API تفاوت هایی را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که پس از تکمیل عرضه، هیچ مقدار جدیدی در API وجود نخواهد داشت. وقتی API به روز شد، این پست وبلاگ را به روز می کنیم.

اگر سؤال یا ابهامی دارید، لطفاً از طریق انجمن مرکزی جستجوی Google یا در اینجا با ما تماس بگیرید توییتر.