ساده سازی گزارش تجربه صفحه | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 4 آگوست 2021

گزارش تجربه صفحه در کنسول جستجو در اوایل سال جاری راه اندازی شد تا به ناشران و صاحبان سایت راهی برای درک سریع نحوه عملکرد سایت هایشان در برابر سیگنال های تجربه صفحه ارائه دهد. امروز، نسخه جدیدی را راه‌اندازی می‌کنیم که با حذف ابزارک‌های مرور ایمن و تجربه آگهی از گزارش تجربه صفحه، گزارش را ساده می‌کند و نحوه مدیریت داده‌های از دست رفته را اصلاح می‌کند.

به عنوان یادآوری، به‌روزرسانی رتبه‌بندی تجربه صفحه آغاز شد
به آرامی در حال پخش شدن
در 15 ژوئن 2021 و عرضه تا 31 آگوست 2021 تکمیل خواهد شد.

سیستم‌های مرور ایمن در Google برای ایمن نگه داشتن کاربران در اینترنت طراحی شده‌اند. گاهی اوقات سایت‌ها قربانی سرقت شخص ثالث می‌شوند، که می‌تواند باعث بروز هشدارهای Safe Browsing شود. می‌دانیم که این مسائل همیشه در کنترل صاحبان سایت نیست، به همین دلیل است که توضیح می‌دهیم که مرور ایمن به عنوان سیگنال رتبه‌بندی استفاده نمی‌شود و در گزارش تجربه صفحه نمایش داده نمی‌شود. هرگونه پرچم مرور ایمن در خارج از گزارش تجربه صفحه در کنسول جستجو ظاهر می شود.

به همین ترتیب، ویجت Ad Experience را حذف می‌کنیم تا از نمایش اطلاعات یکسان در دو بخش کنسول جستجو جلوگیری کنیم. گزارش تجربه آگهی همچنان به عنوان یک ابزار مستقل در دسترس خواهد بود که می توانید از آن برای بررسی وضعیت سایت خود و شناسایی تجربیات تبلیغاتی که استانداردهای تبلیغات بهتر را نقض می کنند استفاده کنید. برای روشن بودن، گزارش Ad Experience هرگز به عنوان عاملی برای تجربه صفحه استفاده نشد، بنابراین این تغییر بر وضعیت تجربه صفحه سایت شما تأثیری نخواهد گذاشت.

گرافیک به‌روزرسانی‌شده عواملی که سیگنال تجربه صفحه را تشکیل می‌دهند، یعنی بارگیری (LCP)، تعامل (FID)، پایداری بصری (CLS)، سازگاری با موبایل، HTTPS و بدون مطالب بین‌اثر مزاحم
گرافیک به‌روزرسانی‌شده عواملی که سیگنال تجربه صفحه را تشکیل می‌دهند، یعنی بارگیری (LCP)، تعامل (FID)، پایداری بصری (CLS)، سازگاری با موبایل، HTTPS و بدون واسطه‌های مزاحم.

سایر بهبودهای گزارش

همراه با دو به روز رسانی ذکر شده در بالا، ما در حال ارائه بهبودهای بیشتری در نحوه مدیریت گزارش داده های از دست رفته هستیم:

  • یک بنر “بدون اطلاعات اخیر” به گزارش Core Web Vitals و گزارش تجربه صفحه اضافه شد.
  • اشکالی را برطرف کرد که باعث می‌شد در زمانی که داده‌های Core Web Vitals وجود نداشت، گزارش «HTTPS ناموفق» را نشان دهد.

  • متن حالت خالی را در گزارش تجربه صفحه و گزارش Core Web Vitals دوباره بیان کرد.

امیدواریم این پیشرفت‌ها استفاده از گزارش تجربه صفحه را آسان‌تر کرده و به شما در ایجاد وب‌سایت‌هایی با تجربه صفحه عالی کمک کند.

اگر سؤال یا بازخوردی دارید، لطفاً از انجمن های کمک ما دیدن کنید یا از طریق آن به ما اطلاع دهید توییتر.