روش های پشتیبانی مشتری خود را در جستجوی Google برجسته کنید | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 7 جولای 2021

مشتریان اغلب به دنبال راه‌هایی برای تماس با کسب‌وکارها هستند و Google تلاش می‌کند بهترین اطلاعات موجود را نشان دهد تا هر زمان که بتوانیم به روش‌های مختلف به آنها کمک کند. شما می توانید با پیروی از چندین روش برتر که به ما کمک می کند تا مطمئن شویم که دقیق ترین اطلاعات را برای کسب و کار یا خدمات شما نشان می دهیم، در این امر به ما کمک کنید.

به نوبه خود، پیروی از این بهترین شیوه‌ها کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که افراد مستقیماً با یک تجارت تماس می‌گیرند، نه اینکه با شخص ثالثی ارتباط برقرار کنند که ادعا می‌کند یک رابطه مجاز دارد که قابل تأیید نیست. همچنین به Google کمک می‌کند تا مکانیسم‌های پشتیبانی را اصلاح کنند، مانند فهرست کردن شماره تلفن پشتیبانی یک شرکت به جای یک شماره تابلوی عمومی.

یک صفحه تماس یا پشتیبانی به وب سایت خود اضافه کنید

حتما یک صفحه تماس یا پشتیبانی ارائه دهید که هم بازدیدکنندگان و هم Googlebot بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند. به عنوان مثال، برای بازدیدکنندگان، ممکن است مفید باشد که پیوندی به صفحه تماس خود در پایین صفحه اصلی خود یا از داخل یک گزینه منو به راحتی پیدا کنید. ربات گوگل معمولاً زمانی که سایت شما را می خزد و ایندکس می کند می تواند صفحه را پیدا کند. علاوه بر این، می توانید صفحه تماس خود را نیز در نقشه سایت خود قرار دهید.

تمام روش های پشتیبانی را فهرست کنید

جامع باشید و در صفحه پشتیبانی یا تماس همه راه هایی که پشتیبانی می کنید، مانند ایمیل، چت، رسانه های اجتماعی، تلفن یا روش های دیگر را نشان دهید. اطلاعات را به بهترین شکل برای مخاطبان خود توصیف کنید.

ارائه یک شماره تلفن با اطلاعات پشتیبانی ضبط شده را در نظر بگیرید

اگر پشتیبانی تلفنی ارائه نمی‌دهید، شماره تلفنی داشته باشید که اطلاعات ضبط‌شده‌ای درباره سایر گزینه‌های پشتیبانی که ارائه می‌دهید ارائه دهد. این به Google کمک می‌کند تا یک شماره رسمی برای نشان دادن برای افرادی که فرض می‌کنند وجود دارد داشته باشد و ممکن است به جلوگیری از نمایش شماره‌های شخص ثالثی که ممکن است به آنها پیشنهاد پشتیبانی رسمی ارائه دهند، کمک کند.

مشخص کنید که چه کسی مجاز به ارائه پشتیبانی است

اگر با اشخاص ثالث مجاز برای ارائه پشتیبانی کار می کنید، این موارد را در صفحه پشتیبانی خود فهرست کنید. این به مشتریان خود اطمینان می دهد که پشتیبانی قانونی است. اگر با اشخاص ثالث کار نمی کنید، این را نیز شفاف سازی کنید. این به مشتریان شما کمک می کند که بدانند دیگران چنین ادعاهایی را باور نکنند.

اگر صفحه پشتیبانی یا تماس خوبی ایجاد کرده‌اید، این بهترین راه برای افزایش شانس نمایش اطلاعات مفید در قطعه‌های ویژه است. در حالی که سعی می کنیم مرتبط ترین مطالب را در قطعه های ویژه نشان دهیم، مانند هر چیز دیگری، آنها همیشه کامل نیستند. اگر اطلاعات مربوط به پشتیبانی در وب‌سایت شما وجود دارد که ترجیح می‌دهید در یک قطعه برجسته نمایش داده نشود، از data-nosnippet برچسب برای جلوگیری از نمایش اطلاعات.

یک نمایه Google Business تنظیم کنید

اگر یک کسب‌وکار محلی هستید، حتماً یک نمایه کسب‌وکار Google ایجاد کنید و ویرایش‌هایی را انجام دهید تا مطمئن شوید بهترین اطلاعات را در آن نمایه می‌کند. همچنین استفاده از داده های ساختاریافته را برای مشاغل محلی در نظر بگیرید.

اگر سؤالی دارید، می‌توانید با انجمن مرکزی جستجوی Google تماس بگیرید توییتر.