رمزگشایی سه باور غلط بزرگ درباره تحول دیجیتال

توسط تیم ییتون

طی دهه گذشته ، فناوری مرزهای بین صنایع را محو کرده ، رقابت را افزایش داده و معنای مشتری مداری را تغییر داده است. مشتری مداری دیگر فقط گرفتن بازخورد از مشتری نیست ، بلکه در واقع همکاری در تمام عملکردهای سازمان برای ارائه پیشنهادات جذاب است.

در نتیجه ، تقریباً هر صنعت در هند در حالت تحول دیجیتال قرار دارد. در سال 2014 ، دولت هند یک کمپین “دیجیتال هند” را با هدف تبدیل کشور به یک جامعه دیجیتالی تقویت شده توسط کسب و کارهای بزرگ و کوچک و قدیمی و جدید ، با کاوش و استفاده از فن آوری های نوظهور که می تواند خدمات بهتری به کاربران نهایی بسیاری از بانک ها از م establishسسات خشت و خمپاره انداز به استفاده از فناوری برای ارائه به مشتریان در هر زمان و هر مکان دسترسی به حتی پیچیده ترین خدمات آنها مانند مدیریت ثروت منتقل شده اند.

تحول دیجیتال می تواند سازمان ها را قادر به بهبود کارایی کسب و کار ، افزایش بهره وری و خدمات به مشتری کند و در صورت ایده آل به عنوان یک محصول جانبی ، نتایج کسب و کار را نیز افزایش دهد. آینده بر اساس داده ها و فناوری بنا شده است و این امر ضروری است که CIO ها سازمان های خود را برای رقابت بهتر با استفاده از فناوری هایی مانند ابر ، هوش مصنوعی و بلاکچین تغییر شکل دهند. از همه مهمتر ، تحول دیجیتال می تواند سازمانها را با چابکی و پاسخگویی به نیازهای مشتری به مشتری نزدیک کند.

CIO ها باید این وظیفه ضمنی تحول را روزانه اجرا کنند. در مکالمه با مشتریان ، برای من روشن شده است که چندین باور غلط در رابطه با تحول وجود دارد که قابل توضیح است.

1. عقب ماندگی تحول بودن

در حالی که “ترانسفورماتورهای سریع” اغلب به عنوان الگوی ایده آل به نمایش در می آیند ، باور کردن اینکه “تغییر شکل” آسان است ، آسان نیست ، بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از CIO ها احساس می کنند از سایر بازیکنان مسابقه عقب هستند. اما CIO ها باید قبل از عجله در تلاش اصلی برای تحول ، اراده سازمان خود برای چابک شدن و تعهد به دیدن تحول را تا انتها درک کنند. اگر CIO ها از آمادگی سازمان خود اطمینان داشته باشند ، س nextال بعدی این است که از کجا و چگونه شروع کنیم. یک پیشنهاد این است که با ارزیابی روند توسعه برنامه شروع کنید. با ارزیابی برنامه هایی که در حال حاضر در دسترس هستند ، با بررسی آنچه می توان در یک ساختار ابر ترکیبی بازنشسته ، خودکار و مدرن کرد ، شروع کنید. برای تعیین اینکه کدام یک از کارهای موجود و جدید به بهترین وجهی به عنوان برنامه های بومی ابر مناسب هستند ، ماهیت استراتژیک برنامه و توانایی ساخت مجدد آن را به عنوان یک برنامه بدون بوته ، محتویات و ابر بومی ارزیابی کنید.

2. یک فناوری کلید تحول خواهد بود

هیچ یک از فناوری ها “پاسخ” تحول دیجیتال نیستند. تحول دیجیتال می تواند شامل بسیاری از فناوری ها باشد ، از جمله زیرساخت های ترکیبی ابر ، محفظه های لینوکس ، مدیریت و اتوماسیون ، ادغام ، تلفن همراه ، تجزیه و تحلیل و سایر موارد. به CIO ها توصیه می شود که از اولین رویکرد معماری استفاده کنند. با بنیادی که در لینوکس ریشه دارد ، سازمانها می توانند با پیشرفت فن آوری ، سازگاری بهتری داشته باشند. و با ایجاد یک استراتژی ابر ترکیبی ، سازمان ها بهتر می توانند از محیط موجود و مجازی در کنار ابرهای خصوصی و عمومی استفاده کنند و در هنگام توسعه برنامه های مدرن ، بیشترین انعطاف پذیری و انتخاب را به آنها بدهند.

بسیاری از CIO ها از DevOps برای ادغام توسعه ، تیم های عملیاتی و فرایندها برای افزایش تحویل سریع و بهبود کیفیت استفاده می کنند. DevOps و ابر هیبریدی دست به دست هم می دهند. تحول با تصمیم برای تغییر آغاز می شود که می تواند سازمان ها را به سمت فرهنگ جدید سوق دهد.

3. تسریع در چرخه توسعه سخت ترین قسمت است

غالباً ، تغییر فرهنگ سخت ترین قسمت تحولات شرکت است. هدف اصلی تحول این است که همه چیز سریعتر حرکت کند: زمان بصیرت ، زمان بازاریابی ، سرعت توسعه و تحویل. این به متخصصان فناوری اطلاعات نیاز دارد تا از طریق مرزهای قبلی – در IT ، در سراسر سازمان و با شرکای اصلی به روش های جدید همکاری کنند. CIO ها نباید تلاش مورد نیاز برای ایجاد و پرورش تیم های متقابل عملکردی و مشارکتی را که مهارت های بسیاری از گوشه و کنار سازمان را جذب می کنند ، دست کم بگیرند. سپس ، آنها باید بیاموزند که سریعاً آن تیم ها را ایجاد ، رجیگر و از هم جدا کنند تا مشکلات را با سرعت حل کنند.

تحول دیجیتال نیاز به احساس فوریت دارد ، اما با انتظارات واقع بینانه به آن نزدیک شوید. با درک و ایجاد یک پایه فن آوری انعطاف پذیر که می تواند تیم شما را قادر به کار کند با چابکی بیشتر به جلو حرکت کنید. وقت بگذارید و به مفاهیم فرهنگی و ساختاری برای کار در یک محیط DevOps فکر کنید. هنگامی که تحول را به عنوان ضروری برای سلامت تجارت می دانید ، می تواند اراده ای را برای دیدن سفر – از جمله تغییر فرهنگ – ایجاد کند.

(تیم ییتون معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد بازاریابی ، کلاه قرمزی است)