رئیس جمهور منتخب جو بایدن اتحاد را تقویت می کند ، به تجارت طاقت فرسای گذار روی می آورد

ویلمینگتون: جو بایدن از اولین سخنرانی ملی خود به عنوان رئیس جمهور منتخب استفاده کرد و قول داد تا ملتی را که به شدت دچار اختلاف شده است ، بهبود بخشد و اعلام کرد که زمان آن فرا رسیده است که “بگذارید این دوره شیطانی شیطان پرستی در آمریکا پایان یابد” و به میلیون ها نفر رأی دهند. علیه او گفت: “بیایید به هم فرصتی بدهیم.”

درخواست های او برای آشتی در جشن پیروزی عصر شنبه در حالی اعلام شد که رئیس جمهور دونالد ترامپ همچنان به استدلال اینكه انتخابات از او ربوده شده است ، نشان می دهد كه سیاست تفرقه افكنانه در چهار سال گذشته آمریكا را فراگرفته است.

همچنین پیشنهاد شد که حتی زمانی که بایدن در تلاش است تا دولت را هنگام انتقال به ریاست جمهوری تشکیل دهد ، رئیس جمهور علاقه چندانی به کمک به وی در این کار ندارد.

بایدن در یک مراسم رانندگی در ویلمینگتون ، دلاور گفت: “برای همه شما که به رئیس جمهور ترامپ رأی داده اید ، من ناامیدی را درک می کنم.” “وقت آن است که سخنان تند را کنار بگذاریم ، دما را پایین بیاوریم ، دوباره یکدیگر را ببینیم.”

بایدن روز اول روز کامل خود به عنوان رئیس جمهور منتخب روز یکشنبه با تصمیمات اساسی کارکنان برای تصمیم گیری در مورد خشم ویروس کرونا آغاز می شود. مدت زمان انتقال 10 هفته همیشه با عصبانیت قبل از روز تحلیف در 20 ژانویه با زمان اضافی لازم برای تعیین برنده انتخابات روز سه شنبه کوتاه شده است.

دومین کاتولیک منتخب به عنوان رئیس جمهور ، بایدن قصد داشت مانند تقریباً هر هفته در کلیسای سنت جوزف در Brandywine نزدیک خانه اش در ویلمینگتون شرکت کند. وی روز انتخابات را با بازدید از کلیسا و قبر پسرش ، بو ، دادستان کل سابق دلاور که در سال 2015 بر اثر سرطان مغز درگذشت ، آغاز کرد.

انتظار می رود که اولویت اصلی وی در این انتقال ، تعیین سریع رئیس ستاد باشد. بایدن در طول مبارزات انتخاباتی اظهار داشت که اولین تماس وی پس از انتخاب با دکتر آنتونی فاوسی ، بزرگترین متخصص بیماری های عفونی کشور خواهد بود ، اما مشاوران وی در مورد اینکه آیا این دو نفر هنوز صحبت نکرده اند ، صحبت نکرده اند.

بایدن روز شنبه گفت كه وی روز دوشنبه گروه ویژه ای از دانشمندان و متخصصان را برای تهیه “طرح” برای شروع كوبیدن ویروس تا زمان تصدی ریاست جمهوری اعلام خواهد كرد. وی گفت كه طرح وی “بر اساس علم بستر بنا خواهد شد” و “از روی دلسوزی ، همدلی و نگرانی ساخته خواهد شد”.

بایدن در آستانه کسب رای مردم بیش از 4 میلیون نفر بود ، این اختلاف با ادامه شمارش آرا ممکن است رشد کند. وی ترامپ را به عنوان اولین رئیس جمهور فعلی منصوب کرد که از زمان شکست جورج دبلیو دبلیو دبلیو بوش در سال 1992 به بیل کلینتون ، برای دومین دوره از ریاست جمهوری محروم شد.

همسر نامزد وی ، سناتور کمالا هریس ، از اولین سخنرانی خود به عنوان معاون منتخب رئیس جمهور برای نشان دادن جایگاه تاریخ خود به عنوان اولین زن سیاه پوست که معاون رئیس جمهور شد ، دستاوردی بود که ایالات متحده با محاسبه عدالت نژادی روبرو می شود. این سناتور کالیفرنیایی همچنین اولین شخص از نژاد آسیای جنوبی است که به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب شده و بالاترین رده زن است که در دولت خدمت می کند.

هریس شنبه شب در سخنرانی خود گفت: “در حالی که من ممکن است اولین زن در این دفتر باشم ، اما آخرین نفر نخواهم بود.”

برای پیروزی ، بایدن با موفقیت جناح های مختلف حزب دموکرات را در برابر انزجار جهانی خود از ترامپ متحد کرد ، و از شورشیان مترقی حمایت و اعتدال متوسطی را به دست آورد.

برایان لمک ، یک مدیر جمع آوری سرمایه و مبلغ پیشرو و مدیر اجرایی Brady PAC ، که 6 میلیون دلار برای نامزدهای 2020 حمایت از اقدامات پیشگیری از خشونت با اسلحه و حق رأی دادن ، گفت: “این حزب برای شکست دونالد ترامپ تشکیل شد.” “همه ما فکر می کنیم که کار اصلی او در حال حاضر بهبود ملت است.”

مشاور عالی بایدن ، تد کافمن گفت که تیم انتقالی در “مهره ها و پیچ و مهره” های ساخت دولت جدید در روزهای آینده تمرکز خواهد کرد. وی گفت که بایدن قصد دارد با رهبران قانونگذار و فرمانداران هر دو حزب صحبت کند.

بایدن برای هفته ها گزینه های برتر کابینه را انتخاب نکند. اما او انتخابات ریاست جمهوری خود را حول دو حزب ساخت و روزها را از انتخابات روز سه شنبه سپری کرد و متعهد شد که رئیس جمهور همه آمریکایی ها باشد. این نشان می دهد که او می تواند مایل باشد برخی از جمهوری خواهان را به سمت های برجسته دولتی منصوب کند.

بسیاری از دفاتر پیشین جمهوری خواه برای حمایت از کارزار انتخابی بایدن از ترامپ جدا شدند. انتخاب وی از برخی از آنها برای پیوستن به دولت جدید می تواند از جمهوری خواهان سنا دلجویی کند ، که ممکن است مجبور باشند بسیاری از گزینه های بایدن را برای مشاغل برتر تأیید کنند. پس از دو انتخابات ویژه گرجستان در 5 ژانویه ، حزب جمهوری خواه می تواند کنترل اتاق را حفظ کند.

با این وجود ، همکاری بیش از حد بین راهی می تواند خشم مترقیان را به دنبال داشته باشد. برخی در حال حاضر نگران هستند که جمهوری خواهان سنا که نمی توانند همکاری کنند ، بایدن را مجبور کنند که وعده های بلند پروازانه خود را برای گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و بهبود اقتصادی پس از همه گیری ، متکی به سرمایه گذاری فدرال در فناوری و مشاغل سبز برای کمک به مبارزه با تغییرات آب و هوا ، کاهش دهد.

آدام گرین ، یکی از بنیانگذاران کمیته مبارزات انتخاباتی پیشرو گفت: “من فکر می کنم سو mis استفاده بزرگی از کلمه” وحدت “اتفاق خواهد افتاد و این بدان معناست که ما باید ایده هایی را که جو بایدن به تازگی در آن شرکت کرده کم کنیم.” وی اظهار داشت: این کشور نسبت به تلاشهای کوچک برای دلجویی از اعتدال گرایان در هر دو حزب در ایجاد راه حلهای جسورانه برای مشکلات بزرگ متحدتر است.

در همین حال ، تلاش های بایدن برای آشتی دو حزب ممکن است به دلیل امتناع ترامپ از پذیرفتن رقابت ریاست جمهوری ، از خط خارج شود. مشخص نبود که بایدن و ترامپ در روزهای آینده دیدار خواهند کرد ، مانند یک سنت مدرن.

سخنگوی ستاد انتخاباتی بایدن ، سیمونه سندرز ، گفت: “دونالد ترامپ تصمیم نمی گیرد برنده انتخابات را تعیین کند.”

سندرز گفت: “مردم تصمیم می گیرند ، رای دهندگان در کشور تصمیم می گیرند.” “و رای دهندگان انتخاب خود را بسیار واضح اعلام کرده اند.”

برخی از هواداران رئیس جمهور از زبان مشابهی برای طرح استدلال مخالف استفاده کردند.

جوش هاولی سناتور جمهوری خواه از میسوری در توئیتر خود نوشت: “رسانه ها نمی توانند تعیین کنند که رئیس جمهور کیست. مردم این کار را می کنند.” “وقتی همه آرا law قانونی شمارش شد ، بازشماری ها به پایان رسید و اتهامات مربوط به کلاهبرداری رسیدگی شد ، ما خواهیم فهمید که برنده چه کسی است.”