دونالد ترامپ با عجله قوانین زیست محیطی را که می تواند جو بایدن را بند کند

دولت ترامپ در تلاش برای صدور مجوز ، نهایی کردن مقررات اصلی زیست محیطی و حتی فروش حق حفاری نفت در بیابان آلاسکا قبل از روز تحلیف است که می تواند برنامه آب و هوایی و حفاظت جو بایدن را پیچیده کند.

یازدهمین مسابقه نظارتی تأکید می کند که آژانس های فدرال پیش بینی سوگند بایدن را به عنوان رئیس جمهور آمریکا در 20 ژانویه پیش بینی می کنند حتی اگر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از پذیرش انتخابات خودداری کند. این همچنین نشان می دهد که تلاش گسترده مقامات ترامپ برای گذاشتن اثر خود در سیاست فدرال و – حداقل به طور موقت – بستن دست جانشینان خود است.

دیوید هیز ، معاون سابق وزیر امور داخله که مرکز انرژی دولتی و تأثیرات زیست محیطی دانشگاه نیویورک را هدایت می کند ، گفت: “همه باید در طول 60 روز آینده هوشیار باشند زیرا دولت می تواند کار بیشتری برای افرادی که در آنجا حضور دارند ایجاد کند.” “آنها می توانند در اینجا اقدامات دیگری انجام دهند که باعث ایجاد شن و ماسه در چرخ دنده های دولت اولیه بایدن شود.”

در حال حاضر ، دولت ترامپ آماده است تا برنامه های فروش حق حفاری در پناهگاه ملی حیات وحش قطب شمال را ، با وجود قول بایدن برای محافظت از آن بیابان آلاسکا ، پیش ببرد. و مقامات در حال بررسی تدابیری هستند که مجازات های کیفری را برای کشتن تصادفی پرندگان مهاجر لغو می کند ، محدودیت های موجود در آلودگی هوا را قفل می کند و تحمیل پادمان های جدید زیست محیطی را دشوار می کند.

در مجموع ، دفتر اطلاعات و مقررات کاخ سفید که وظیفه بررسی قوانین پیشنهادی را دارد ، 23 اقدام ارائه شده از زمان انتخابات را بررسی می کند ، که پیش بینی طغیان آینده است.

در حالی که مقامات بایدن می توانند بسیاری از قوانین ترامپ را لغو کنند ، این امر باعث صرف وقت و منابع می شود ، حتی اگر دولت جدید قصد دارد اقدامات جدیدی را در مورد آلودگی ، بهره وری انرژی و مقررات حفاری بنویسد.