دسامبر 2021 به روز رسانی بررسی های محصول و سایت شما | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 1 دسامبر 2021

در آوریل 2021، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول را به اشتراک گذاشتیم که برای تبلیغ نظرات با کیفیت بالا طراحی شده بود. ما اکنون در حال ارائه یک به‌روزرسانی جدید هستیم، اولین به‌روزرسانی بزرگ از ماه آوریل، که ممکن است رتبه‌بندی نظرات محصول شما را در نتایج جستجو تغییر دهد. به ویژه، اگر تغییرات مثبتی در محتوای خود ایجاد کرده اید، ممکن است آن بهبود را به عنوان بخشی از آخرین نسخه منعکس کنید. با این حال، توجه داشته باشید که ارزیابی خودکار ما از محتوای بررسی محصول تنها یکی از عوامل متعددی است که در رتبه‌بندی محتوا استفاده می‌شود، بنابراین تغییرات ممکن است در هر زمان به دلایل مختلف رخ دهد.

با گذشت زمان، بازخورد بیشتری از کاربران در مورد اینکه چه نوع محتوای نقدی قابل اعتماد و مفید تلقی می‌شود، دریافت کرده‌ایم، که ما را تشویق می‌کند تا راهنمایی‌های بیشتری برای بررسی محصول ارائه کنیم. کاربران به ما گفته‌اند که به بررسی‌های حاوی شواهدی مبنی بر آزمایش محصولات واقعاً اعتماد دارند و ترجیح می‌دهند گزینه‌های بیشتری برای خرید محصول داشته باشند.

بنابراین، ما در حال معرفی دو بهترین روش جدید برای بررسی محصول هستیم تا در به‌روزرسانی آینده اعمال شود.

  • برای پشتیبانی از تخصص خود و تقویت صحت نظر خود، شواهدی مانند تصاویر، صوت یا پیوندهای دیگر از تجربه خود را با محصول ارائه دهید.

  • اگر برای سایت شما منطقی است، پیوندهایی به چندین فروشنده اضافه کنید تا به خواننده امکان خرید از تاجر انتخابی خود را بدهید.

این بهترین شیوه‌ها، همراه با بهترین شیوه‌هایی که در آوریل به اشتراک گذاشته شد، اکنون در یک صفحه مستندات واحد ادغام شده‌اند، بررسی‌های محصول با کیفیت بالا را بنویسید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد ایجاد محتوای عالی یا سوالاتی در مورد بهترین شیوه های بررسی محصول، لطفاً صفحات راهنمای Google Search Central و انجمن های عمومی ما را بررسی کنید.