در انتخابات آمریکا ادعای تقلب در رای دهندگان رایج است. این تقلب است که نادر است.

توسط جرمی دبلیو پیترز

روزنامه حماسه اورسن ولز در سال 1941 با عنوان “Citizen Kane” روزنامه نگاران در نزدیکی مطبوعات در شب انتخابات جمع می شوند ، زیرا مشخص می شود که نتایج خبر خوبی برای رئیس آنها نیست ، چاپگر بزرگ چارلز فاستر کین.

یکی از آنها صفحه نخست را با عنوانی که به آن امیدوار بودند نگه می دارد: “کین انتخاب شد”. سپس سرش را پایین می اندازد و به سمت نسخه ای که باید بجای آن حرکت کنند سر تکان می دهد. “تقلب در نظرسنجی ها!” اعلام می کند

تقلب در رأی دهندگان یکی از قدیمی ترین اتهاماتی است که یک سیاستمدار می تواند در انتخابات آمریکا مطرح کند – اگرچه هیچ رئیس جمهوری در دوران مدرن مانند دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، با چنین تکرار و مدارک کمی این کار را نکرده است.

به عنوان یک خبر ، پر شور و غالباً مقاومت ناپذیر است. مرکز عدالت برنان در دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک درخواست تجدیدنظر ماندگار خود را در گزارشی در سال 2007 مورد بررسی قرار داد ، مشاهده کرد که تقلب در آرا “احساس یک حقه بانکی را دارد: کاملا محکوم است اما از نظر فنی جذاب است و به اندازه کافی برای گرفتن و نگه داشتن عناوین سرسام آور است. ”

شیوع موضوع در رسانه های محافظه کار ، جایی که به عنوان مشکلی گسترده تر از واقعیت نشان داده می شود ، ممکن است به شما کمک کند تا توضیح دهد که چگونه ترامپ ، یک مصرف کننده پرحاشیه اخبار کابل ، چنین ثابت شد.

در حقیقت ، مقامات انتخابات در سراسر کشور ، به نمایندگی از هر دو حزب ، گفتند که هیچ مدرکی مبنی بر اینکه تقلب در تعیین نتیجه انتخابات در سال جاری نقشی داشته است ، وجود ندارد. رایج ترین ادعای تقلب در رأی دهندگان – گزارشات مربوط به آرا cast داده شده توسط کسی که دو بار رأی داده است یا توسط یک شخص مرده یا کسی که غیر از این صلاحیت ندارد – تقریباً همیشه می تواند ناشی از سوerstand تفاهم مانند اشتباه تایپی ، اشتباه دفتری یا تصور غلط باشد که دو به گفته مرکز برنان ، افرادی با یک نام مشترک در واقع همان فرد هستند.

با این وجود ، این موضوع اصلیترین اخبار فاکس نیوز بود که به دهه 2000 بازمی گردد ، زمانی که میزبانانی مانند بیل اوریلی داستانهای اغراق آمیزی را درباره مهاجرانی که به طور غیرقانونی رأی می دادند ، پخش می کردند ، کمپین هایی که به مردم برای رای آنها و گروه های اجتماعی مانند ACORN که کارمندان آنها بودند ، پول می پرداختند. ثبت نام متقلبانه رأی دهندگان را ارسال کرده بود. (کارمندان ACORN ، که همچنین در معرض تبلیغات تبلیغاتی قرار گرفتند که مبارزات انتخاباتی جان مک کین علیه باراک اوباما در سال 2008 انجام داد ، به نظر نمی رسید که تلاش می کنند روی رای دادن تأثیر بگذارند بلکه برای پرداخت هزینه کار ثبت نام رای دهندگان که در واقع انجام نداده اند ، پرداخت می شوند. )

ادعاهای کلاهبرداری رای دهندگان اغلب شامل سناریوهای پوچ و دور از ذهن – مردگان ، سگ ها ، اتوبوس های رنگارنگ – که روش دیگری است که آنها در تصور عمومی زندگی می کنند. در سال های اخیر ، فعالان محافظه کار گزارش های تأیید نشده ای مبنی بر حضور اتوبوس های پر از رای دهندگان غیرقانونی را در مراکز رای گیری از کالیفرنیا به ویسکانسین ارائه داده اند.

به طور مشهور ، داستانی وجود داشت که سناتور کریستوفر اس. باند ، R-Mo ، در سال 2000 درباره یک اسپانیل دونده دونده 13 ساله که برای رای دادن در سنت لوئیس ثبت نام کرده بود ، گفت. باند پرونده ای را مطرح كرد كه پس از آنكه همكار وی ، سناتور جان اشكرافت ، صندلی خود را از دست داد ، هنگامی كه تعداد بیشتری از میسوری ها به یك مرد مرد رأی دادند ، مورد حمایت بیشتر از كلاهبرداری قرار گرفت ، مانند: سقوط هواپیما چند هفته قبل از انتخابات اما در صندوق های رای باقی ماند. اشكرافت نتایج را به چالش نكشید.

تخیل یک انتخابات سرقتی عناصری دارد که ترامپ مدتهاست در روایت خود درباره خودش گنجانده است. عاملان روشن (مهاجران غیرقانونی در کشور ، ماشینهای سیاسی دموکراتیک در شهرهای بزرگ) و یک قربانی (او) وجود دارند – و معمولاً ابهام کافی دارند تا بتواند شایعات غیرمستقیم اما بی اساس را پشت سر بگذارد.

او مدتی است که برای امتناع از واگذاری ، مقدمات را ایجاد می کند. ترامپ در ماه سپتامبر با مارك لوین ، رادیو گفتگو و مجری فاكس نیوز صحبت كرد ، برخی از رای دهندگان از طریق پست رای گیری می كردند. او گفت ، “مردم می گویند ،” هی ، چه خبر است؟ من فقط یک سری رأی گیری کردم. ”