تعداد کمی از برد قانونی تاکنون که تیم ترامپ برای اثبات تقلب شکار کرده است

فیلادلفیا: در جریان دادرسی پنسیلوانیا در این هفته در مورد یکی از بسیاری از دعاوی انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، یک قاضی از یک وکیل مبارزات انتخاباتی پرسید که آیا از بین 592 رأی به چالش کشیده ، نشانه ای از تقلب پیدا کرده است؟

جواب منفی بود.

جاناتان گلدشتاین وکیل دادگستری گفت: “متهم کردن مردم به کلاهبرداری یک قدم بزرگ است.” “همه ما فقط در تلاش هستیم تا یک انتخابات انجام شود.”

ترامپ خیلی محتاط نبوده و بدون اینکه مدرکی دال بر انتخابات از او به سرقت رفته باشد ، اصرار ورزیده است حتی زمانی که مسئولان انتخابات در سرتاسر کشور از هر دو حزب می گویند هیچ توطئه ای صورت نگرفته است.

روز چهارشنبه ، ترامپ هدف خود را به فیلادلفیا ، سنگر دموکرات ها داد که به رییس جمهور منتخب جو بایدن بیش از 270 آرا College کالج انتخاباتی مورد نیاز برای پیروزی در انتخابات کمک کرد.

رئیس جمهور یک مقام محلی جمهوری خواه آل اشمیت را به نادیده گرفتن “کوه فساد و عدم صداقت” متهم کرد. توییتر برچسبی را اضافه کرد که می گوید ادعای تقلب در انتخابات مورد اختلاف است.

وفاداران ترامپ حداقل 15 چالش قانونی در پنسیلوانیا در تلاش برای پس گرفتن 20 رای انتخاباتی این ایالت ارائه کرده اند. در جورجیا ، آریزونا ، نوادا و میشیگان نیز اقداماتی انجام شده است.

در دادگاه ، وکلای وی باید بین وکالت از موکل خود و تأیید سوگند حرفه ای خود ، مرز نامطلوبی را طی کنند.

اخلاق گرایان حقوقی و فعالان طرفدار دموکراسی مشارکت وکلا را در این تلاش زیر سال برده اند ، زیرا ترامپ به قدرت می رسد و جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، دستور کار خود را ارائه می دهد.

جاستین لویت ، استاد دانشکده حقوق لویولا ، مسئول سابق انتخابات وزارت دادگستری ، گفت: “این ممکن است تلاشی برای دلجویی از منیت اصلی باشد ، اما عواقب دنیای واقعی برای افراد واقعی وجود دارد.”

“تلاش برای تسکین نفس ریاست جمهوری جنایتی بدون قربانی نیست.” اشمیت به “60 دقیقه” CBS گفت كه دفتر وی صرفاً برای شمارش آرا تهدید به مرگ شده است.

اشمیت در مصاحبه ای که روز یکشنبه پخش شد ، گفت: “از داخل به بیرون نگاه می شود ، همه چیز بسیار آشفته است.” “شمارش آرا cast رأی دهندگان واجد شرایط در روز انتخابات یا قبل از آن ، فساد نیست. تقلب نیست این دموکراسی است. ”

رأی دهندگان ناگفته ، ادعای ترامپ درباره انتخابات تقلبی را می پذیرند و به صندوق حقوقی وی کمک مالی می کنند.

به نظر می رسید یک شرکت حقوقی درگیر در پرونده های انتخاباتی ، Porter Wright Morris & Arthur مستقر در اوهایو ، روز سه شنبه پس از آنکه در معرض حمله قرار داشت ، خبر توییتر خود را کاهش داد.

این شرکت در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد و گفت که سابقه طولانی در انتخابات دارد ، از پاسخگویی به سوالات آسوشیتدپرس در مورد خوراک خودداری کرد.

شركت دوم ، جونز دی ، اظهار داشت كه این نماینده نه مبارزات انتخاباتی ترامپ بلكه نماینده مردم پنسیلوانیا در دادخواست در دادگاه عالی آمریكا در مورد تمدید سه روزه برای پذیرش برگه های رای گیری از طریق نامه است.

در سطح ملی ، این استراتژی توسط متحدان ترامپ مانند رودی جولیانی ، وكیل شخصی رئیس جمهور در حال اجرا است. دیوید باسی ، مدیر سیاسی ، که وکیل نیست. و جی سکولو ، وکیل اصلی دادگاه استیضاح رئیس جمهور در سال جاری. اخیراً آزمایش Bossie برای COVID-19 مثبت بود.

ریک هاسن ، کارشناس حقوق انتخابات ، اظهار داشت که اگر ترامپ پرونده محکمی داشته باشد ، انتظار دارد که از طرف دعوای اصلی دادگاه عالی مانند دو کل دادستان سابق ، پل کلمنت یا تئودور اولسون ، درگیر شود.

هاسن ، استاد دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین ، گفت: “برخی از وکلای نخبه نام خاصی دارند که به دیوان عالی علامت می دهند که مسئله جدی است.”

در عوض ، “این کارزار اعلام کرد که رودی جولیانی و دیوید بوسی را به عنوان مسئول به عهده دارد.”

کمترین تلاش بدون شک شنبه رخ داد ، زمانی که جولیانی درست بعد از فراخوان مسابقه برای بایدن ، یک کنفرانس خبری خارج از Four Season Total Landscaping در فیلادلفیا برگزار کرد.

جولیانی که در سایه یک فروشگاه جنسی و یک کوره مرده سوز ایستاده بود ، درست در جاده ای از یک زندان ایالتی ، یک تماشاگر ناراضی نظرسنجی را به میکروفون فراخواند تا درباره “شیعیان” در شهر بحث کند.

ناظران سیاسی که از نزدیكی ترنتون ، نیوجرسی در حال هماهنگی بودند ، بلافاصله این مرد را به عنوان یك مجرم جنسی محكوم و یكی از داوطلبان دائمی دفتر معرفی كردند.

در یک لحظه سرسام آور دیگر ، هنگامی که مبارزات انتخاباتی هفته گذشته تلاش کرد تا شمارش آرا را در فیلادلفیا متوقف کند ، یک قاضی تلاش کرد تا به شکایت جمهوری خواهان در مورد دسترسی ناظر در اتاقی که کارگران انتخابات مشغول پردازش برگه های رای گیری از طریق نامه بودند ، برسد.

“من از شما به عنوان عضوی از وکالت دادگاه از شما می پرسم ، آیا افرادی به نمایندگی از دونالد ج. ترامپ برای ریاست جمهوری (کارزار انتخاباتی) در آن اتاق حضور دارند؟” قاضی منطقه ای آمریكا ، پل اس.

جروم مارکوس ، وکیل مبارزات انتخاباتی در پاسخ گفت: “تعداد افراد غیر صفر در اتاق وجود دارد.”

الماس دو طرف را وادار به توافق كرد و تهدید كرد كه در صورت عدم حفظ صلح آنها را به تحقیر متهم خواهد كرد.

به نظر می رسد برخی از پرونده های شکایت شده از طرف ترامپ با عجله در کنار هم قرار گرفته اند ، اشتباهات املایی (“باله” برای “رأی گیری”) ، اشتباهات رویه ای و کمی برای تأیید ادعاهای آنها. قاضی تردید داشته است.

در میشیگان ، قاضی سینتیا استیونز یکی از پرونده ها را به دلیل “شنیدن سخنان غیر قابل قبول در گفته ها” رد کرد.

هنگامی که وکلای ترامپ درخواست تجدید نظر کردند ، دادگاه بعدی پرونده را به عنوان “معیوب” لگد زد.

این مبارزات انتخاباتی تاکنون فقط یک پیروزی کوچک به دست آورده است ، به ناظران آنها اجازه می دهد کمی نزدیکتر به کارگران انتخابات باشند که برگه های رای گیری را در فیلادلفیا پردازش می کنند.