ترامپ می گوید “نظر من را تغییر نخواهد داد” در مورد ادعاهای تقلب در انتخابات

واشنگتن: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در اولین مصاحبه تلویزیونی از زمان از دست دادن پیشنهاد خود برای انتخاب مجدد ، روز یکشنبه اظهار داشت که هرگز به جو بایدن تسلیم نخواهد شد و تئوری توطئه خود را در مورد تقلب گسترده در آراot رها خواهد کرد. “اینطور نیست که شما می خواهید نظر من را تغییر دهید. ذهن من طی شش ماه تغییر نخواهد کرد. ”ترامپ به ماریا بارتیرومو ، مصاحبه کننده فاکس نیوز گفت.

“این انتخابات تقلب شد. این انتخابات یک تقلب کامل بود. “او دوباره ادعا کرد ، بدون اینکه پشتیبان این موضوع باشد. “ما در انتخابات به راحتی پیروز شدیم.” مصاحبه 45 دقیقه ای ، اولین مصاحبه ترامپ از تلویزیون در انتخابات 3 نوامبر ، بیشتر مونولوگ ادعاهای بدون مدرک در مورد تقلب در انتخابات بود ، که تقریباً توسط Bartiromo به چالش کشیده شد.

علیرغم حمله بی سابقه ترامپ به اعتبار سیستم انتخابات ایالات متحده ، تیم حقوقی وی هنوز هیچ مدرکی را که در دادگاه به پا شود ، ارائه نداده است. پرونده های موردی توسط قضات سراسر کشور رد شده است. آخرین انتقاد از دادگاه عالی پنسیلوانیا بود که روز شنبه دادخواست طرفداران ترامپ را که به دنبال اعتراض به پیروزی بایدن در این ایالت بودند ، رد کرد.

ترامپ گفت: “ما سعی می کنیم شواهد را وارد کنیم و قضات به ما اجازه این کار را نمی دهند.” “داریم سعی میکنیم. ما شواهد زیادی داریم. ” ترامپ با نادیده گرفتن مرزهای معمول بین دفتر خود و سیستم قضایی و اجرای قانون ، از اینکه وزارت دادگستری و FBI به او کمک نمی کنند شکایت کرد.

وی گفت ، “آنها در عمل مفقود شده اند” ، و همچنین در صورت عدم مداخله دادگاه عالی ، نقطه نظر دیوان عالی را زیر سوال می برد. “ما باید توسط دادگاه عالی شنیده شود. چیزی باید بتواند آنجا بلند شود. در غیر این صورت ، دیوان عالی کشور چیست؟ ” او پرسید. انتخابات سال 2020 به خصوص نزدیک نبود. بایدن با کسب 306 به 232 رأی کالج انتخاباتی – رقابت ایالت به ایالت تعیین کننده برنده – را به دست آورد.

در رای گیری مردمی ملی ، که نتیجه ای را تعیین نمی کند اما همچنان از نظر سیاسی و نمادین دارای فشار است ، بایدن با 51 تا 47 درصد پیروز شد.