ترامپ سرسخت اصرار دارد که وی در انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر “پیروز” خواهد شد

واشنگتن: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه تأکید کرد که پس از کسب آرا votes نهایی و تأیید صلاحیت ، در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر “پیروز” خواهد شد.

وی از پذیرش انتخابات امتناع کرده است ، در حالی که رسانه های اصلی آمریکا جو بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری 77 ساله دموکرات را به عنوان برنده اعلام کرده اند که اکنون رئیس جمهور منتخب است.

در سیستم انتخاباتی ایالات متحده ، به طور سنتی این شبکه های بزرگ رسانه ای هستند که برنده را اعلام می کنند در حالی که نتایج تایید شده انتخابات هفته ها بعد اعلام می شود. این برخلاف هند است که کمیسیون انتخابات تنها مرجع اعلام برنده انتخابات است.

“ما پیروز خواهیم شد!” ترامپ 74 ساله صبح در توییتی گفت.

به گزارش نیویورک تایمز ، بایدن رئیس جمهور منتخب 279 رأی کالج انتخاباتی در برابر خلاف 214 رأی ترامپ دارد. شمارش آرا برای 45 رأی کالج انتخاباتی همچنان ادامه دارد. برای ریاست جمهوری ، یک نامزد به 270 رأی از 538 رأی کالج انتخاباتی نیاز دارد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ و حزب جمهوری خواه وی چندین پرونده قضایی را در چندین ایالت از جمله پنسیلوانیا ، که دارای 20 رأی کالج انتخاباتی ، جورجیا (16) ، میشیگان (16) ، نوادا (شش) ، تشکیل داده و خواستار بازشماری آرا در ویسکانسین هستند که دارای 10 کالج انتخاباتی است. رای. این دادخواست ها از دادگاه های محلی تا دادگاه عالی ایالات متحده است.

مبارزات انتخاباتی ترامپ و حزب جمهوری خواه با انکار مقامات ایالتی و حزب دموکرات ، اتهامات مربوط به کلاهبرداری جدی در رای دهندگان و سوract رفتارهای انتخاباتی را مطرح کردند.

“ما در حال پیشرفت بزرگ هستیم. نتایج در هفته آینده شروع می شود. دوباره آمریكا را بزرگتر كنید!” ترامپ در توییت دیگری با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در جنبه های حقوقی پرونده های خود گفت.

وی جزئیات دیگری ارائه نکرد.

“تماشای سو AB استفاده از شمارش آرا M گسترده و فقط مانند واکسن زودرس ، یادتان باشد که من به شما خیلی گفتم!” او در یک توییت گفت.

رئیس جمهور در توییت خود نوشت: “سو B استفاده در شمارش آرا!” ، و با استفاده از رسانه های اجتماعی ادعاهای بی اساس خود در مورد کلاهبرداری رای دهندگان را تکرار کرد. ترامپ ادعا کرده است که سو abuse استفاده را محاسبه می کند ، اما شواهد دیگری برای حمایت از ادعای خود ارائه نکرده است.

“بسیار محترم Ken Starr:” تمدید سه روزه پنسیلوانیا در مهلت رای گیری از طریق نامه پست قانونی است. “دانشمندان حقوقی موافقند!” رئیس جمهور را توییت کرد.

در همین حال ، روزنامه واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد که منصوب دولت ترامپ از امضای نامه ای که به تیم منتخب رئیس جمهور منتخب بایدن اجازه می دهد کار خود را به طور رسمی این هفته آغاز کند ، امتناع می کند ، در نشانه دیگر رئیس جمهور فعلی پیروزی بایدن را تصدیق نکرده و می تواند انتقال را مختل کند قدرت

مارکو روبیو ، سناتور جمهوری خواه ، در ویدئویی که روز سه شنبه منتشر شد ، گفت که 70 درصد جمهوری خواهان معتقد نیستند که انتخابات 2020 آزاد و منصفانه بوده است – این باید نگران کننده همه باشد.

“به همین دلیل هر دو طرف باید اجازه دهند كه روند پس از انتخابات كه در قوانین ما پیش بینی شده است ، پیش برود. قوانین انتخابات ما خواستار بازشماری مجدد در انتخابات نزدیك است. آنها به داوطلبان حق رأی دادن به آرا cast خلاف قانون را می دهند. وی گفت: “اگر شما این شواهد را داشته باشید ، این حق را برای ارائه این شواهد در دادگاه فراهم می كنند. و آنها احتیاج به رعایت ضرب الاجل های خاص برای همه اینها دارند ، تا برنده بتواند تصدیق شود و منصب خود را بدست آورد.”

“هر دو نامزد دموکرات و جمهوریخواه خود از این قوانین استفاده کرده اند. آنها بارها و بارها از این حقوق بهره مند شده اند ، از جمله در این انتخابات. جو بایدن ارتش وکلای انتخاباتی را استخدام کرده بود تا اگر در مراحل مقدماتی کوتاهی می کرد ، از این روند استفاده کند. نتایج. و بنابراین ، پرزیدنت ترامپ کاملاً از نظر حقوقی خود پیگیری می کند تا همه این موارد را طبق این قوانین پیگیری کند. ”