بیش از 100 نفر به دلیل اعتراضات ضد قفل در لندن دستگیر شدند

لندن: تظاهرات پلیس افسران اسکاتلندیارد در لندن روز جمعه گفت که آنها به عنوان تلاش برای مهار تظاهرات بزرگ ضد قفل همزمان با ورود انگلیس به دومین محدودیت های ویروس کرونا در خانه ، 104 بازداشت انجام داده اند. به محض شروع تجمع جمعیت ، پلیس متروپولیتن گفت که افسران آن بلافاصله برای هدایت مردم به خانه خود وارد عمل شدند ، زیرا افراد از دستورالعمل پیروی نکردند ، دستگیر شد.

فرمانده جین کانورز ، فرمانده عملیات پلیس Met در مرکز لندن عصر پنجشنبه.

“ما هشت ماه به این بیماری همه گیر ملی مانده ایم و رک و پوست کنده نمی توان هیچ بهانه ای برای نقض خطرناک مقرراتی که برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا وجود دارد ، برای مردم ایجاد کرد. مقررات ، “او گفت.

معترضین ، از جمله معترضین که “راهپیمایی میلیون ماسک” را منعکس می کنند ، در حال راه رفتن و شعارهای “آزادی” و “دیگر قفل نیستند” دیده می شوند.

راهپیمایی ضد ماسک Million Mask با گروه “هکتیویست” ناشناس مرتبط است.

شرکت کنندگان غالباً ماسکهایی شبیه به فیلم “V for Vendetta” می پوشند ، که در آن چهره ای کلاه دار خواستار قیام در خیابانهای لندن علیه دولت اقتدارگرای dystopian انگلیس است.

محدودیت های جدیدی که حداقل تا 2 دسامبر در سراسر انگلیس اعمال شده است به این معنی است که افراد باید در خانه بمانند به جز تحصیل ، کار ، ورزش ، دلایل پزشکی ، خرید لوازم ضروری یا مراقبت از دیگران. خانوارها مجاز به اختلاط با دیگران در داخل یا خارج از منزل نیستند.

بارها به تظاهرکنندگان گفته شد که به خانه بروید ، در حالی که افسران بر سر گروهی فریاد می زدند: “شما قانون را نقض می کنید.”

پیرس کوربین ، برادر رهبر سابق حزب کارگر ، جرمی کوربین ، از جمله کسانی بود که در میدان ترافالگار حضور داشت. قبلاً برای تظاهرات مشابه اخطار مجازات ثابت یا جریمه نقدی به وی داده شده است.

در یکی از پلاکاردها نوشته شده بود: “دیگر هیچ قفلی ، هیچ پوششی ، ماسک ، دروغ دیگر”.

این اتفاق در حالی رخ داد که دانشجویان دانشگاه منچستر در آغاز آخرین محاصره حصارکشی “زندان مانند” را که در دانشگاه ساخته شده بود ، از بین بردند. بعداً دانشگاه به دلیل “نگرانی و پریشانی” ایجاد شده عذرخواهی کرد.