به ما در Search Central Live 2021 بپیوندید | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

پنجشنبه 18 فوریه 2021

بر 24 فوریه JST، ما میزبان اولین قسمت از مجموعه رویدادهای جدید خود به نام Search Central Live خواهیم بود.

این اولین رویداد از مجموعه رویدادها خواهد بود که جستجوی Google و انجمن شگفت انگیز ما را به صورت آنلاین گرد هم می آورد. مانند همه رویدادهای آنلاین، ما باید در نظر می گرفتیم که کدام منطقه زمانی را انتخاب کنیم. برای این رویداد، منطقه زمانی را متناسب با بخش‌هایی از منطقه آسیا و اقیانوسیه انتخاب کردیم و محتوا پس از آن در کانال YouTube ما در دسترس خواهد بود. ثبت نام رویداد اکنون برای همه باز است و رویداد بدون پرداخت در دسترس است.

معرفی Search Central Live

از زمانی که تحت چتر مرکزی جستجوی Google جدید حرکت کردیم، روی ایجاد مجموعه جدیدی از رویدادهای مجازی کار می کنیم تا راه های مختلف جمع آوری و تعامل آنلاین را بررسی کنیم.

Search Central Live آزمایشی برای آزمایش قالب پخش زنده به جای مجموعه ای از گفتگوهای از پیش ضبط شده است. ما شما را تشویق می کنیم که به رویداد زنده در YouTube بپیوندید و از طریق چت در زمان واقعی با سخنرانان ارتباط برقرار کنید. امیدواریم از این طریق بتوانیم گفتگوی جالبی بین جامعه و سخنرانان ایجاد کنیم.

ما همچنین در حال اجرای آزمایشی نحوه میزبانی از سخنرانان انجمن به عنوان بخشی از رویداد هستیم تا گفتگو بین جستجوی Google و جامعه گسترده تر SEO، توسعه دهندگان و صاحبان وب سایت را تقویت کنیم.

از Search Central Live چه انتظاری باید داشت؟

این رویداد آزمایشی است تا ببینیم چگونه می‌توانیم از رویدادهای زنده مجازی برای ایجاد یک تجربه تعاملی و همچنین تقویت گفتگو با جامعه به عنوان بخشی از رویدادهای مجازی خود استفاده کنیم. این یک پخش زنده خواهد بود که می توانید از طریق وب سایت رویداد به آن دسترسی داشته باشید. پس از این رویداد، محتوا به صورت درخواستی در کانال یوتیوب ما به زبان انگلیسی با زیرنویس در دسترس خواهد بود. این رویداد بدون پرداخت در دسترس است، ثبت نام برای همه آزاد است و محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان وجود ندارد. اولین رویداد در 24 فوریه 2021 JST قرار است در سراسر ژاپن متمرکز شود و رویدادهای آینده مناطق زمانی دیگر را در خود جای خواهند داد.

این رویداد مرکزی جستجوی زنده شامل سه جلسه خواهد بود:

  1. چت کنار آتش با Cherry Prommawin، Danny Sullivan، Ashley Berman Hale و Martin Splitt
  2. زنده مطالعه موردی سئو فنی با کریستینا آزارنکو و مارتین اسپلیت
  3. یک جلسه زنده از جستجو در رکورد با گری ایلیس، جان مولر و مارتین اسپلیت

همچنین می توانید دستور کار را در وب سایت رویداد بیابید. اکنون ثبت نام کنید و در اولین رویداد زنده مرکزی جستجو به ما بپیوندید.

ما از دیدن همه شما در این رویداد هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر گفتگو و جلسات هستیم! نظرات، سوالات و هیجانات خود را با ما در میان بگذارید پروفایل توییتر ما.