به روز رسانی کاربران کنسول جستجو و مدیریت مجوزها | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 22 فوریه 2023

از امروز، کاربر و مجوزهای کنسول جستجو را برای ترکیب عملکردهای مربوط به مالکیت و مدیریت کاربر به‌روزرسانی می‌کنیم. از لحاظ تاریخی، این قابلیت‌ها فقط در تجربه قبلی Webmaster Tools در دسترس بودند.

ابزار تأیید وب‌مستر در طول سال‌ها به جامعه ما خدمت کرده است. این راه‌اندازی ما را یک گام به هدفمان برای انتقال عملکرد به کنسول جستجو نزدیک‌تر می‌کند و تضمین می‌کند که کاربران ما تجربه بهتر، سریع‌تر و مدرن‌تری دارند.

ویژگی های جدید مدیریت کاربر در کنسول جستجو

عملکردهای اضافه شده به مدیریت کاربر و مجوزهای کنسول جستجو عبارتند از:

  • تمایز بین مالکان تأیید شده و واگذار شده
  • حذف آسان‌تر و فوری مالکان تأیید شده (نیازی به حذف کد مالکیت آنها نیست)
  • امکان تغییر سطوح مجوزهای مالکان واگذار شده (مالک، کامل، محدود)
  • امکان مشاهده ژتون های تایید ملک شما برای همه کاربران فعلی و قبلی و به طور خاص مشاهده توکن های باقی مانده توسط مالکان قبلی
  • تاریخچه رویدادهای مالکیت

بهترین شیوه ها

به عنوان یادآوری، در اینجا برخی از بهترین روش ها برای مدیریت مجوزهای کاربر در کنسول جستجو آورده شده است.

ابتدا، تنها سطح مجوزی را که برای انجام کارشان نیاز دارند به کاربران اعطا کنید. می‌توانید سطوح مجوز برای مالکان تأیید نشده را با اقدامات بیشتر منو. اطمینان حاصل کنید که سطوح مجوز را از کاربرانی که دیگر روی یک دارایی کار نمی‌کنند لغو یا تغییر دهید و به طور مرتب مجوزها را از طریق صفحه کاربران و مجوزها در کنسول جستجو بررسی و به‌روزرسانی کنید.

صفحه تنظیمات کاربران کنسول جستجو و مجوزها

هنگام حذف مالکی که قبلاً تأیید شده است، مطمئن شوید که همه نشانه‌های تأیید را برای آن کاربر حذف کرده‌اید. این یکی از به‌روزرسانی‌هایی است که امروز ارائه می‌کنیم، اکنون می‌توانید نشانه‌های مالکیت باقی‌مانده را بررسی کنید تا مالکان حذف‌شده نتوانند دوباره به دارایی دسترسی پیدا کنند.

صفحه تنظیمات کنسول جستجو که نشان های مالکیت باقی مانده را نشان می دهد

به یاد داشته باشید که اگر فقط می خواهید یک گزارش کنسول جستجوی خاص را به صورت یکبار به اشتراک بگذارید، همیشه می توانید کلیک کنید لینک را به اشتراک بگذارید در آن صفحه به جای اضافه کردن کاربران به کنسول جستجو.

در ماه‌های آینده ابزار تأیید مرکزی وب مستر مستقل را به پایان خواهیم رساند. مثل همیشه، ما عاشق شنیدن بازخورد از کاربران خود هستیم. می‌توانید از فرم بازخورد در کنسول جستجو یا تالارهای گفتمان راهنمایی برای پرسیدن سؤال یا ارسال بازخورد استفاده کنید.

ارسال شده توسط Nir Kalush، مدیر محصول و Itai Raz، مهندس نرم افزار، تیم کنسول جستجو