به روز رسانی در ابزار تست داده های ساخت یافته | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

سه شنبه 15 دسامبر 2020

در ماه جولای، ما اعلام کردیم که Rich Results Test از نسخه بتا خارج شده است. در آن پست وبلاگ، ما گفتیم که ابزار تست داده های ساختاریافته منسوخ خواهد شد. از آن زمان، بازخورد شما را شنیده‌ایم و می‌خواهیم در مورد آینده ابزار تست داده‌های ساختاریافته به‌روزرسانی ارائه دهیم.

برای پشتیبانی بهتر از استانداردهای باز و تجربه توسعه، ابزار تست داده های ساخت یافته را مجدداً متمرکز کرده و آن را تا آوریل 2021 به دامنه جدیدی منتقل می کنیم که در خدمت جامعه schema.org است. هدف اصلی این ابزار بررسی نحو و مطابقت نشانه گذاری خواهد بود. با استانداردهای schema.org با این حال، این ابزار دیگر انواع نتایج غنی از جستجوی Google را بررسی نخواهد کرد. برای آزمایش نشانه‌گذاری برای انواع نتایج غنی از جستجوی Google، می‌توانید از تست نتایج غنی استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر در تلاش برای پیاده سازی هستید https://schema.org/Event
نشانه گذاری برای تجربه رویدادهای غنی در جستجوی Google بر اساس اسناد ما، تست نتایج غنی و کنسول جستجو بهترین ابزار برای اطمینان از معتبر بودن نشانه گذاری شما برای جستجوی Google هستند. با این حال، اگر فقط می‌خواهید مطمئن شوید که از ویژگی‌های معتبر schema.org استفاده می‌کنید یا نوعی را تأیید کنید که در حال حاضر صریحاً آن را مصرف نمی‌کنیم (به عنوان مثال، https://schema.org/ExercisePlan)، سپس می‌توانید از اعتبارسنجی refocused schema.org استفاده کنید.

اگر سؤال یا بازخوردی دارید، از انجمن راهنمای مرکزی جستجوی Google ما دیدن کنید یا از طریق آن به ما اطلاع دهید توییتر.


به روز رسانی ها

  • به روز رسانی در 11 مه 2021: Schema.org خانه جدیدی را برای اعتبارسنجی داده های ساخت یافته که قبلاً به عنوان ابزار تست داده های ساخت یافته (SDTT) شناخته می شد، معرفی کرد. ابزار جدید Schema Markup Validator هنوز در دست توسعه است. هنگامی که Schema Markup Validator جدید تثبیت شد، گوگل قصد دارد ابزار تست داده های ساختاریافته را به تست نتایج غنی هدایت کند.
  • به روز رسانی در 9 آگوست 2021: Schema Markup Validator تثبیت شده است، و Google اکنون ابزار تست داده های ساختاریافته را به صفحه فرود هدایت می کند تا به شما در انتخاب ابزار مناسب کمک کند.