به روزرسانی های مستقیم انتخابات ایالات متحده: ترامپ برای لحظه ای به شکست بایدن اعتراف کرد

!1 بروزرسانی جدیدبرای آخرین به روزرسانی ها اینجا را کلیک کنید

مشاوران بایدن خواستار اقدام فوری COVID-19 می شوند

مشاوران ارشد رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن خواستار اقدام فوری برای مقابله با اپیدمی COVID-19 “به شدت نگران کننده” کشور در روز یکشنبه شدند ، روزی که کل عفونت های ایالات متحده فقط 8 روز پس از برخورد با 10 میلیون نفر احتمال دارد از مرز 11 میلیون عبور کند.

با تشدید بیماری همه گیر ، بیماری COVID-19 ایالات متحده از 11 میلیون نفر عبور می کند

اطلاعات رویترز نشان می دهد که سرعت همه گیری در ایالات متحده سریعتر شده است ، از 8 روز پیش که 10 میلیون نفر رسید ، یک میلیون مورد دیگر سریعتر از همه گیر آغاز شده است. این مقایسه با 10 روز طول کشیدن از 9 تا 10 میلیون و 16 روز طول کشید تا از 8 میلیون مورد به 9 میلیون رسید.

ترامپ می گوید پرونده های قضایی عمده در راه است

مبارزات انتخاباتی ترامپ چندین پرونده قضایی را در چندین ایالت از جمله پنسیلوانیا ، جورجیا ، آریزونا ، نوادا و میشیگان تشکیل داده و ادعای بی نظمی در رای گیری کرده است.

ترامپ به طور خلاصه شکست انتخابات را پذیرفت

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز یکشنبه در پست توئیتر صبح خود به شکست در انتخابات ایالات متحده به طور خلاصه اعتراف کرد اما پس از آن عقب نشینی کرد و گفت که “هیچ چیز را نمی پذیرد” و قول داد که یک دادگاه را ادامه دهد که به گفته کارشناسان قانون انتخابات بعید است موفق شود.

نزدیک به دو ده نفر در اعتراضات ترامپ در واشنگتن دستگیر شدند

در طول روز چندین هزار نفر در حمایت از ترامپ تجمع کردند ، که اتومبیل آنها صبح روز شنبه به مدت کوتاهی توسط معترضین تجمع در راه باشگاه گلف ویرجینیا شمالی رئیس جمهور حرکت کرد.