به روزرسانی های زنده: رهبر گورجار می گوید: در مورد خواسته ها با دولت راجستان به اتفاق نظر رسیده ایم

!1 بروزرسانی جدیدبرای آخرین به روزرسانی ها اینجا را کلیک کنید

رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros از نخست وزیر مودی به خاطر تعهد شدید به واکسن Covid تشکر می کند

 • “من از نخست وزیرnarendramodi بخاطر تعهد شدید خود به COVAX و ساختن واکسن # COVID19 به عنوان یک کالای عمومی جهانی تشکر کردم. همه گیری یک چالش بی سابقه برای جهان است ، و ما توافق کردیم که شانه به شانه برای پایان دادن به آن کار کنیم. # با هم ،” جهان Tedros Adhanom Ghebreyesus ، مدیر کل سازمان بهداشت (WHO) در توییتی گفت.
 • تدروس گفت که وی با PM Modi تماس تلفنی “بسیار مثمر ثمر” داشته است که طی آن هر دو در مورد راه های “تقویت همکاری و پیشرفت دسترسی به دانش ، تحقیقات و آموزش در زمینه طب سنتی در سطح جهان” صحبت کردند.

IMA تصمیم هاریانا را در مورد افزایش هزینه های MBBS در کالج های پزشکی به 10 روپیه در سال محکوم می کند

 • دکتر راژان شارما ، رئیس انجمن پزشکی هند (IMA) از تصمیم دولت هاریانا در مورد افزایش هزینه های کالج های پزشکی دولتی در این ایالت انتقاد کرد.
 • هزینه های کالج های پزشکی عمومی از حدود 50،000 روپیه در سال به 10 لک در سال افزایش یافته است. با این کار ، دانشجویی که به دنبال پذیرش در یک دوره MBBS است ، برای دوره چهار ساله باید 40 لوره پرداخت کند.

اتحادیه اروپا می گوید که به دنبال روابط بهتر با ایالات متحده تحت نظر بایدن است

 • اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت که به دنبال روابط بهتر با ایالات متحده تحت رهبری جو بایدن رئیس جمهور منتخب است و ابراز امیدواری کرد که انتقال ریاست جمهوری “دست انداز” نباشد.
 • جوزپ بورل ، مسئول امور خارجه اتحادیه اروپا ، “بایدن و معاون منتخب رئیس جمهور كاملا هریس را برای پیروزی تاریخی خود” تبریک گفت و گفت كه اتحادیه 27 كشور به دنبال روابط بهتر از دوران دونالد ترامپ رئیس جمهور است.

مسافران به اسپانیا باید تست COVID-19 منفی ارائه دهند

 • وزارت بهداشت اسپانیا گفت كه از 23 نوامبر ، مسافران به اسپانیا باید از 72 ساعت قبل از عزیمت برنامه ریزی شده خود ، نتیجه آزمایش منفی را ارائه دهند. آنها می توانند قبل از سوار شدن به هواپیما از طریق اینترنت یا با سند این کار را انجام دهند.
 • اثبات عاری بودن از ویروس قبل از سفر علاوه بر بررسی درجه حرارت انجام شده در مسافران ورودی به فرودگاههای اسپانیا است. این اقدام در مورد كشورهایی كه به عنوان “پرخطر” تعیین شده اند اعمال خواهد شد.

با دولت راجستان: رهبر گورجار در مورد خواسته ها به توافق رسیدند

 • Gurjar Aarakshan Sangarsh Samiti خواستار آن شده است که دولت ایالت رزرو گورجار را در برنامه نهم قانون اساسی ، پر کردن تعداد خالی جای خالی و دادن سهمیه پنج درصدی به عقب مانده ترین کلاسها (MBC) در انتظار ، جبران کند. فرآیند استخدام.
 • ویجای بینسلا ، رهبر گورجار ، گفت: “درباره خواسته های دولت ایالتی اتفاق نظر حاصل شده است. ما اطمینان داریم که دولت روی توافق نامه کار خواهد کرد. با این حال ، ما در مورد لغو تحریک در محل اعتراض تصمیم خواهیم گرفت.” پس از جلسه گفت.
 • گورجارس جاده Hindaun-Bayana و مسیر ریلی دهلی-بمبئی را مسدود کرده بود.