به اشتراک گذاری آنچه ما در اولین کنفرانس وب مستر مجازی آموختیم

در کل ، 17 جلسه برگزار شد. ما آنها را به دو بلوک تقسیم کردیم: نیمی از آنها به طور همزمان در بلوک 1 اجرا می شدند ، نیمی دیگر در بلوک 2. بحث های خوبی وجود داشت و در حالی که برخی از تیم ها چند پیشنهاد از جامعه برای بهبود محصولات و ویژگی های خود گرفتند ، دیگران استفاده کردند جلسه برای بازپس گرفتن ایده ها و به اشتراک گذاری دانش.

بزرگترین تحقق برای تیم های داخلی ما چیست؟

Core Web Vital چندین بار در طول جلسات مطرح شد. تیم ها دریافتند که آنها هنوز هم نسبت به کاربران احساس جدیدی ندارند و مردم هنوز به آنها عادت می کنند. همچنین ، اگرچه گوگل ارائه کرده است منابع با استفاده از آنها ، درک بسیاری از کاربران هنوز برای آنها دشوار است و اسناد اضافی راهنمایی Google را برای کاربران غیر باهوش می خواهند. همچنین ، جلسه Discover جدیدترین جلسه خود را به اشتراک گذاشت به روز رسانی اسناد.

موضوع قابل دستیابی اسناد راهنمای Google نیز نگران کننده بود. حاضران اظهار داشتند که یافتن اسناد رسمی جستجو برای افراد آسان تر است ، به روشی متمرکزتر ، به ویژه برای کاربران مبتدی که همیشه مطمئن نیستند برای چه چیزی جستجو کنند.

بازخورد خوبی از جلسه طوفان فکری Search Console ، در مورد ویژگی هایی که بسیار خوب کار می کنند (مانند ایمیل های عملکرد ماهانه) و سایر مواردی که برای کاربران Search Console به خوبی کار نمی کنند (مانند ردیابی پیام) ، به دست آمد.

جلسه Site Kit for WordPress نشان داد که کاربران در مورد اختلاف داده هایی که بین آنالیتیک و کنسول جستجو مشاهده می کنند گیج شده اند. تیم داده های ساختار یافته دریافتند که آنها هنوز هم باید روی روشن کردن برخی از سردرگمی ها بین این دو تمرکز کنند آزمون نتایج غنی و ابزار تست داده ساختار یافته.

در جلسه تجارت الکترونیکی نتیجه گیری شد که نگرانی زیادی در مورد رقابت سنگینی که کسب و کارهای کوچک در فضای خرده فروشی آنلاین با آن روبرو هستند وجود دارد. فروشگاه های تجارت الکترونیکی می توانند تلاش کنند تا تلاش خود را بر روی یک مکان منحصر به فرد متمرکز کنند ، بنابراین تمام سیگنال های رتبه بندی خود را به سمت آن موضوع خاص سوق می دهند. علاوه بر این ، مغازه های کوچک این فرصت را دارند که از طریق ارائه تخصص ، به عنوان مثال ، با ایجاد محتوای آموزنده در موضوعات مرتبط با محصول ، ارزش بی نظیر اضافی اضافه کنند و به این ترتیب ارتباط و قابلیت اطمینان مخاطبان خود و Google را افزایش دهند.

اصلی ترین یافته های فنی برای شرکت کنندگان چیست؟

جلسه Java Script Issues به این نتیجه رسید که خزش اسکریپت شخص ثالث برای توسعه دهندگان مسئله ای است. همچنین ، در طول جلسه سرگرم کننده با اسکریپت ها!، شرکت کنندگان مشاهده کردند که چگونه اسکریپت ها می توانند مجموعه داده ها را گرفته و آنها را به بینش عملی تبدیل کنند. برخی از منابع مشترک: آزمایشگاه های کد، بهترین مکان برای یادگیری سریع چیزی؛ استودیو داده، اگر به اسکریپت های برنامه یا ساخت اتصال دهنده خود علاقه مند هستید ؛ یک نقطه شروع برای الهام گرفتن: https://developers.google.com/apps-script/guides/videos

برخی از افسانه ها نیز از بین رفت …

جلساتی برگزار شد که برخی از اعتقادات رایج را از بین برد. به عنوان مثال ، هیچ مزیتی برای رتبه بندی ذاتی از نمایه سازی همراه اول وجود ندارد و بهتر شدن سایت از نظر فنی به معنای آن نیست در حقیقت بهتر است ، زیرا محتوای اصلی است.

جلسه Ads and SEO Mythbusting توانست عبارات نادرست زیر را لغو کند:

1) تبلیغاتی که در Google Ads اجرا می شود دارای رتبه بالاتری هستند و سایت هایی که Google Ads را اجرا می کنند رتبه بهتری دارند (نادرست)

2) تبلیغات سایر شرکت ها باعث کم بودن زمان سکونت / پرش زیاد باعث پایین آمدن رتبه شما می شود (غلط)

3) تبلیغات و تبلیغات در سایت بر SEO تأثیر نمی گذارد (نادرست)

از آنجا که این رویداد تعاملی بود ، ما بسیار خوشحالیم که می بینیم مکالمات چقدر دوستانه ، سازنده و پربار بوده است. ما می خواهیم از این فرصت استفاده کنیم و از کارشناسان محصول خود که جلسات را تسهیل می کنند ، تشکر کنیم (به ترتیب حروف الفبا) اشلی برمن-هیل، دیو اسمارت، کنیچی سوزوکی و میهای آپرگیس همراه با تعداد زیادی از تسهیل کنندگان Google.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، این رویداد با استقبال قابل توجهی از طرف انجمن روبرو شد – ما می بینیم که برای ایجاد مکالمات معنی دار بین گوگلرها و انجمن نیاز به یک قالب وجود دارد ، بنابراین خوشحال می شویم بگوییم: این را در آینده تکرار خواهیم کرد!

براساس بازخوردی که از همه شما دریافت کردیم ، ما در حال بررسی گزینه هایی از نظر نحوه اجرای رویدادهای آینده از نظر منطقه زمانی ، زبان و تعداد دفعات هستیم. ما از رویداد آزمایشی چیزهای زیادی آموخته ایم و از این آموزش ها برای دسترسی و لذت بخش تر کردن برنامه کنفرانس وب مستر آینده استفاده می کنیم.

علاوه بر کار بر روی نسخه های بعدی این قالب رویداد ، صدای شما را شنیدیم و اطلاعات بیشتری در مورد یک آنلاین خواهیم داشت کنفرانس مدیر وب سایت (قالب معمول) خیلی زود ، و همچنین سایر مباحث. برای اینکه از آن مطلع شوید ، حتماً ما را دنبال کنید توییتر، یوتیوب و این وبلاگ تا هیچ به روزرسانی درباره رویدادهای آینده یا اخبار دیگر را از دست ندهید.

باز هم از پشتیبانی خارق العاده شما متشکرم