به‌روزرسانی‌های جدید گزارش نمایه‌سازی ویدیوی کنسول جستجو | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 01 فوریه 2023

ژوئیه گذشته گزارش جدیدی را در کنسول جستجو ارائه کردیم تا به شما در درک عملکرد ویدیوهای خود در Google و شناسایی زمینه های بهبود احتمالی کمک کند. امروز، خوشحالیم که چند به‌روزرسانی دیگر در گزارش کنسول جستجو به اشتراک می‌گذاریم تا به شما در دستیابی مؤثرتر به این اهداف کمک کند.

نمایش‌های ویدیویی روی هم قرار می‌گیرند

برای سهولت در درک عملکرد ویدیوهای خود، اکنون می توانید در گزارش نمایه سازی ویدیو تعداد نمایش روزانه ویدیو را در طول زمان مشاهده کنید. نمایش‌ها بر اساس صفحه جمع‌آوری می‌شوند، به این معنی که اگر یک صفحه چندین بار در یک صفحه نتیجه جستجو (یا یک جلسه Discover) ظاهر شود، آن‌گاه هر ظاهری را به عنوان یک نمایش در نظر می‌گیریم.

گزارش عملکرد جستجو، ظاهر جستجوی ویدیو را بر اساس ویژگی، نه بر اساس URL، گروه بندی می کند، به این معنی که اگر چندین صفحه در نتایج جستجو نشان داده شود، ما فقط یک نمایش را می شماریم. در نتیجه، گزارش عملکرد جستجو می‌تواند تعداد بازدیدهای کمتری را نسبت به گزارش نمایه‌سازی صفحه ویدیو نشان دهد.

همپوشانی Impressions در گزارش نمایه سازی ویدیوی کنسول جستجو

فیلتر نقشه سایت

برای کمک به تمرکز بر روی صفحات ویدیویی که برای شما اهمیت بیشتری دارند، اکنون می توانید گزارش نمایه سازی ویدیو را فیلتر کنید تا فقط صفحات ویدیویی را که در نقشه سایت انتخابی موجود هستند نشان دهد. این فیلتر برای همه ویژگی‌های گزارش اعمال می‌شود: نمودار، مجموع نمودارها، فهرست مسائل و صادرات.

فیلتر نقشه سایت در گزارش نمایه سازی ویدیوی کنسول جستجو

امیدواریم این موارد اضافه شده در هنگام نظارت و اصلاح عملکرد ویدیوهای شما در جستجو کمک بیشتری کند. اگر سؤال یا ابهامی دارید، لطفاً از طریق انجمن مرکزی جستجوی Google یا در اینجا با ما تماس بگیرید توییتر.