بهترین روشها برای صفحات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری

فصل تعطیلات پایان سال برای بسیاری از بازرگانان با رویدادهای فروش ویژه مانند جمعه سیاه و دوشنبه سایبری یک زمان اوج است. به عنوان یک تاجر ، می توانید با ارائه صفحات مقصد با محتوای مرتبط و تصاویر با کیفیت بالا ، به Google کمک کنید تا رویدادهای فروش خود را برجسته کند.

بهترین روشها

موارد زیر بهترین روش برای صفحات فرود شما توصیه می شود:

  • صفحه را زودهنگام ایجاد کنید. مطمئن شوید که صفحه را قبل از فروش به خوبی ایجاد کرده اید تا Googlebot وقت داشته باشد تا صفحه را کشف و فهرست کند. اطمینان حاصل کنید که Google از خزیدن URL جلوگیری نمی کند (برای بررسی این امر می توان از ابزار بازرسی URL URL استفاده کرد).
  • بهترین روشهای استاندارد سئو را دنبال کنید. لیستی از بهترین روشهای جستجوگرها برای صفحات فرود را می توان در راهنمای شروع بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ما یافت.
  • از صفحه اصلی خود به صفحه های فرود پیوند دهید (یا موارد مشابه) برای افزایش برجستگی آنها ، به کاربران (و Google) کمک می کند صفحه فرود را سریعتر پیدا کنند.
  • از یک URL تکرار شونده استفاده کنید، یک URL جدید برای هر رویداد نیست. به صفحه مقصد وقایع تکراری یک URL معنادار بدهید که رویدادی را که هر ساله استفاده می شود منعکس کند (به عنوان مثال: use / sale / black-friday ، not / sale / 2020 / black-friday).
  • شامل یک تصویر مرتبط و با کیفیت بالا. یک تصویر ثابت با نمایشی به روز از فروش خود ارائه دهید. فضای خالی اطراف مرزهای تصویر را مرتب کنید و اطمینان حاصل کنید که تصویر از نظر بصری جذاب است و از کیفیت خوبی برخوردار است. برای راهنمایی بیشتر در مورد کیفیت تصویر ، بهترین اقدامات Google Images و اصول وب تصاویر را مرور کنید.
  • صفحه خود را دوباره بازیابی کنید. بعد از اینکه اعتبار داده های ساخت یافته خود را آزمایش کردید ، از Google بخواهید صفحه شما را دوباره بکشد تا مطالب شما با سرعت بیشتری به روز شود. (توجه: از زمان انتشار این ابزار تحت تعمیر و نگهداری است ، اما امیدواریم که به زودی دوباره آن را فعال و راه اندازی کنیم.)

اگر س anyالی دارید ، از طریق انجمن راهنما یا موارد دیگر به ما اطلاع دهید توییتر.