بهبود رتبه بررسی محصول، یک سال بعد | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 23 مارس 2022

ما مرتباً از طریق بازخورد کاربران شنیده‌ایم که مردم بررسی‌های دقیق را با شواهدی از محصولاتی که واقعاً آزمایش می‌شوند ترجیح می‌دهند. در طول سال گذشته، نحوه رتبه‌بندی «جستجو» بررسی‌های محصول را به‌روزرسانی کرده‌ایم تا محتوای عمیق و معتبر را براساس آن بازخورد و فرآیندهای آزمایش و ارزیابی داخلی خود اولویت‌بندی کند. امروز، به‌روزرسانی دیگری را راه‌اندازی می‌کنیم که بر اساس آن کار ساخته شده است تا توانایی ما در شناسایی بررسی‌های محصول با کیفیت بالا را افزایش دهد. این کار دریافت مشاوره خرید صحیح در مقابل کاربران را برای ما آسان‌تر می‌کند و به سازندگانی که جدیت مفید هستند پاداش می‌دهد.

این به‌روزرسانی در چند هفته آینده منتشر می‌شود و ممکن است بر رتبه‌بندی بررسی‌های محصولات انگلیسی زبان در بسیاری از سایت‌ها تأثیر بگذارد.

ما اثرات مثبت تغییرات اولیه خود را بر روی اکوسیستم انگلیسی زبان و خریداران آنلاین دیده‌ایم و قصد داریم پشتیبانی بررسی محصول را برای زبان‌های بیشتری باز کنیم. اگر نظرات محصول را به هر زبانی ایجاد می‌کنید، توصیه می‌کنیم بهترین روش‌های ما را برای بررسی محصول دنبال کنید تا به محتوای شما کمک کند بیشترین تأثیر را داشته باشد.

نمونه بررسی محصول با مقایسه چندین محصول.

از زمان راه‌اندازی به‌روزرسانی‌های اولیه بررسی‌های محصول، ما تعدادی سؤال در مورد بررسی‌های چند محصول دریافت کردیم که می‌خواهیم به آنها پاسخ دهیم:

  • آیا به‌روزرسانی‌های بررسی محصول مربوط به فهرست‌های رتبه‌بندی و بررسی‌های مقایسه است؟
    آره. به‌روزرسانی‌های بررسی محصول برای همه انواع محتوای مرور اعمال می‌شود. بهترین شیوه هایی که به اشتراک گذاشته ایم نیز اعمال می شود. با این حال، به دلیل ماهیت کوتاه‌تر فهرست‌های رتبه‌بندی شده، ممکن است بخواهید مهارت خود را نشان دهید و اعتبار را به روشی مختصرتر تقویت کنید. استناد به نتایج مرتبط و گنجاندن تصاویر اصلی از آزمایش‌هایی که با محصول انجام داده‌اید، می‌تواند راه‌های خوبی برای انجام این کار باشد.
  • آیا توصیه‌ای برای بررسی‌هایی که «بهترین» محصولات را توصیه می‌کنند وجود دارد؟
    اگر محصولی را به عنوان بهترین کلی یا بهترین برای هدف خاصی توصیه می کنید، حتماً با خواننده در میان بگذارید که چرا آن محصول را بهترین می دانید. چه چیزی این محصول را از سایر محصولات موجود در بازار متمایز می کند؟ چرا محصول مخصوصاً برای هدف توصیه شده مناسب است؟ مطمئن شوید که شواهد دست اول پشتیبانی کننده را نیز شامل می شود.
  • اگر نظری ایجاد کنم که چندین محصول را پوشش دهد، آیا باز هم باید برای محصولات به صورت جداگانه نظراتی ایجاد کنم؟
    نوشتن یک لیست رتبه بندی شده با کیفیت بالا از محصولات مرتبط در ترکیب با بررسی های عمیق تک محصولی برای هر محصول توصیه شده می تواند موثر باشد. اگر هر دو را می‌نویسید، مطمئن شوید که محتوای مفید کافی در فهرست رتبه‌بندی وجود دارد تا بتواند خودش را حفظ کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد به‌روزرسانی، وبلاگ کلیدواژه ما را بررسی کنید. برای مشاوره بیشتر در مورد بهترین شیوه های بررسی محصول، مستندات Google Search Central را در مورد نحوه نوشتن نظرات محصول با کیفیت بالا، یا پست کردن در انجمن های عمومی بررسی کنید.

ارسال شده توسط Perry Liu، مهندس نرم افزار، و
آلن کنت، جستجوی مدافع