بررسی یک سال عجیب | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 16 دسامبر 2020

2020، این چه سالی بود! ما راه های جدیدی برای کار و همکاری، یادگیری و سرگرمی و همچنین ایمن ماندن پیدا کردیم.

کار از خانه

در حالی که ما در حال کاوش در کار از راه دور از خانه‌هایمان بودیم و راه‌هایی برای کارآمد ماندن پیدا می‌کردیم، به نظر نمی‌رسید تیم Search Console کند نشده باشد. این تیم گزارش‌ها، ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدیدی را راه‌اندازی کرد که همه آنها واکنش‌های بسیار مثبتی را در توییتر به همراه داشت:

ما همچنین معیارهای سرعت و UX جدیدی را اعلام کردیم که فکر می‌کنیم باید برای وب‌سایت خود در نظر بگیرید، و اینکه چگونه برخی از آنها در نهایت به فاکتور رتبه‌بندی تجربه صفحه کمک می‌کنند. مدیریت سرعت و منابع نیز مورد توجه تیم Googlebot بود. در اواسط نوامبر، آنها شروع به خزیدن تعداد انگشت شماری از سایت ها بر روی HTTP2 کردند، که نسل بعدی پروتکل انتقال است که وب را قدرت می دهد. این مقدار قابل توجهی از منابع را برای سایت ها و Googlebot ذخیره می کند.

و البته حرکت کردیم. برای مدتی می‌خواستیم همه اطلاعات مربوط به جستجوی Google را در یک مکان داشته باشیم، اما جرات انجام آن را نداشتیم. حرکت‌های سایت در واقع سخت هستند، یا شنیده‌ایم. و ما ناامید نشدیم (در واقع سخت بود)، اما در این فرآیند دوستان جدیدی پیدا کردیم که ثابت کردند بسیار مفید بودند.

ربات گوگل و دوستش روی کاناپه نشسته اند.

یادگیری از خانه

معمولاً بیشتر وقت خود را در جاده می گذرانیم، از کنفرانسی به کنفرانس دیگر می رویم و به مردم در وب سایتشان کمک می کنیم. حداقل امسال کمی متفاوت بود.

ما پادکست را قبل از اینکه جالب باشد شروع کردیم (ما هیپسترهایی مثل این هستیم)، و تا کنون هیچ کس به خاطر گفتن چیزهای بی سابقه اخراج نشده است. با هزاران شنونده، ما نسبت به ضبط تعداد بیشتری از آنها و ارائه اسرار بیشتری مانند سیگنال رتبه بندی متا-صفحه ای هیجان زده هستیم. شما باید آنها را از طریق Libsyn بررسی کنید. آنها کاملا سرگرم کننده هستند

ویدئوها، رسانه دیگر ما، برای ضبط از خانه بسیار پیچیده‌تر هستند. ایستادن مقابل دوربین در استودیو، با کمک کارکنان استودیو، تجربه ای کاملا متفاوت است. همانطور که مشخص است، تنظیم چراغ ها، دوربین، سیستم ضبط، میزان بیت و کنترل سطح نویز همسایه ها می تواند به طور غیرمنتظره ای چالش برانگیز باشد. با این وجود ما تعدادی ویدیو منتشر کردیم. دنیل در مورد کنسول جستجو زیاد صحبت می‌کرد، جان یک گوینده اخبار و شخصی بود که می‌توانست وقت خود را به صورت آنلاین بگذراند، و Aurora ما را به او معرفی کرد.
میزبانی مشترک.

کنفرانس وب مستر نیز به یک رسانه آنلاین تغییر مکان داد. ما اولین Unconference مجازی را راه اندازی کردیم، رویدادی که کنفرانس نیست، اما هنوز هم هست. ما سعی خواهیم کرد تعداد بیشتری از آنها را سازماندهی کنیم و از تمام دانشی که در اولین رویداد جمع آوری کردیم استفاده کنیم.

کمک از خانه

از ابتدای تغییر کارمان از راه دور، در مورد اینکه چگونه می‌توانیم بهتر به دیگران کمک کنیم اطلاعات آنلاین را پیدا کنند، کسب‌وکارشان را سرپا نگه داریم و همچنین از کسانی که نیاز به دریافت اطلاعات مهم در مقابل مردم دارند حمایت کنیم، فکر کرده‌ایم.

ما نتایج جستجوی اعلامیه ویژه ای را راه اندازی کردیم که به سازمان های بهداشتی کمک می کند اطلاعات درست را در مقابل کاربران دریافت کنند. ما راهنمایی‌هایی درباره نحوه توقف موقت یک کسب‌وکار آنلاین و نحوه انتقال تغییرات در رویدادها به کاربران منتشر کردیم.

برای سال 2021 آماده است

امسال مانند هر سال قبل نبود، اما ما چیزهای زیادی در مورد اینکه چگونه می‌توانیم با هم به روش‌های جدیدی کار کنیم تا کارها انجام شود، یاد گرفتیم. ما می دانیم که می توان چیزهای خاصی را بصورت آنلاین به خوبی یاد گرفت، که می توانیم از راه دور ضبط کنیم تا به صاحبان سایت با اطلاعات جدید کمک کنیم، و می توانیم ویژگی های جدیدی را راه اندازی کنیم. اگرچه ما دلتنگ تعاملات انسانی هستیم و امیدواریم در سال 2021 شما را به صورت حضوری ببینیم.

Googlebot و دوستش در حال تشویق برای فصل تعطیلات.

ارسال شده توسط Lizzi Sassman و Gary Illyes