برخی از برچسب های افزونه نقشه سایت در حال حذف شدن هستند | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

جمعه، 06 مه 2022

در طول سال‌ها، تعدادی تگ و ویژگی تگ را برای برنامه‌های افزودنی نقشه سایت گوگل، به‌ویژه پسوندهای تصویر و ویدیو، معرفی کردیم. بیشتر این برچسب‌ها اضافه شدند تا به صاحبان سایت اجازه دهند داده‌ها را راحت‌تر به جستجو تحویل دهند.

پس از ارزیابی ارزش تگ‌های افزونه نقشه سایت گوگل، تصمیم گرفتیم برخی از برچسب‌ها و ویژگی‌ها را رسما حذف کنیم و آنها را از اسناد خود حذف کنیم. برچسب‌های منسوخ شده پس از 6 آگوست 2022 تأثیری بر نمایه‌سازی و ویژگی‌های جستجو نخواهند داشت.

اگر شما یک توسعه دهنده پلاگین نقشه سایت هستید یا نقشه های سایت خود را مدیریت می کنید، نیازی به اقدام فوری نیست. شما می توانید این برچسب ها و ویژگی ها را بدون اشکال در جای خود بگذارید. در آینده، وقتی این به‌روزرسانی‌ها در نسخه‌های طرح‌واره بعدی افزونه‌های تصویر و ویدیو گنجانده شوند، کنسول جستجو ممکن است هشدارهایی را نشان دهد.

برچسب ها و ویژگی های زیر تحت تأثیر قرار می گیرند:

با ساده کردن افزونه‌های نقشه سایت، امیدواریم بتوانید پیچیدگی پایگاه‌های کد خود را نیز کاهش دهید و نقشه‌های سایت به طور کلی کمتر به هم ریخته می‌شوند. اگر سؤال یا نظری دارید، مستندات نقشه سایت ما را بررسی کنید یا با ما تماس بگیرید
توییتر یا در انجمن های جستجوی مرکزی.