با نحوه بهبود محتوای خود با Search Console Insights | آشنا شوید وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

سه شنبه 15 ژوئن 2021

تولید محتوای عالی روشی موثر برای ایجاد یک مخاطب وفادار و متعهد است که می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند، مانند کمک به رشد کسب و کار و برندتان، افزایش آگاهی به یک هدف یا کمک به مردم. محتوای عالی در اشکال و اشکال مختلفی مانند یک پست وبلاگ الهام بخش، راهنمای مفید یا یک پرسشنامه سرگرم کننده وجود دارد و ایجاد آن نیازمند تلاش، فداکاری و توجه بسیار به آنچه مخاطبان شما قدردانی می کنند، دارد.

برای کمک به درک بهتر اینکه کدام محتوای شما با مخاطبان شما طنین انداز می شود، تجربه جدیدی را معرفی می کنیم به نام
اطلاعات آماری کنسول جستجو. این تجربه با هدف سهولت درک عملکرد محتوای شما، داده‌های کنسول جستجو و Google Analytics را به یکدیگر می‌پیوندد. چه سازنده محتوای وب، وبلاگ نویس یا صاحب وب سایت باشید، و مستقل از تخصص فنی خود، می تواند یک نمای کلی و بینش مفید در مورد نحوه عملکرد محتوای شما ارائه دهد. این تجربه جدید به تدریج در روزهای آینده برای همه کاربران کنسول جستجو ارائه خواهد شد.

اطلاعات آماری کنسول جستجو

در اینجا چند نمونه سوال وجود دارد که این تجربه به شما در پاسخ به آنها کمک می کند:

  • بهترین اجرای شما از محتوا کدام است و کدام یک ترند هستند؟
  • مردم چگونه محتوای شما را در وب کشف می کنند؟
  • افراد قبل از بازدید از محتوای شما چه چیزی را در گوگل جستجو می کنند؟
  • کدام مقاله کاربران را به وب سایت و محتوای شما ارجاع می دهد؟

چند راه برای دسترسی به Search Console Insights وجود دارد:

  • انتخاب کنید اطلاعات آماری کنسول جستجو از بالای صفحه نمای کلی کنسول جستجو.
  • از این پیوند برای دسترسی مستقیم به آن و ذخیره یک نشانک استفاده کنید (همیشه می‌توانید «اطلاعات مربوط به کنسول جستجو» را در Google جستجو کنید و از سایت ما دیدن کنید!)
  • به زودی – در برنامه Google theiOS، را انتخاب کنید اطلاعات آماری کنسول جستجو در منوی حساب کاربری (روی تصویر نمایه خود ضربه بزنید). ما در تلاش هستیم تا پشتیبانی از Google App Android را نیز اضافه کنیم.

نقاط ورودی Search Console Insights

حتی اگر از Google Analytics استفاده نمی کنید، همچنان می توانید از Search Console Insights استفاده کنید. با این حال، برای دریافت تجربه کامل و بهترین بینش در مورد محتوای خود، ما همکاری را توصیه می کنیم
(پیوند دادن) دارایی Google Analytics شما با ویژگی کنسول جستجوی مرتبط شما. لطفاً توجه داشته باشید که در حال حاضر، Search Console Insights فقط از ویژگی‌های Google Analytics Universal Analytics پشتیبانی می‌کند (شناسه آنها با “UA-” شروع می‌شود)، اما ما در تلاش هستیم تا Google Analytics 4 را پشتیبانی کنیم.

ما به اکوسیستم محتوا اهمیت می دهیم و از جامعه سازندگان وب قدردانی می کنیم که وب را برای افراد زیادی جالب و مفید می کند. امید ما این است که با گذشت زمان Search Console Insights به سازندگان کمک کند تا به اهداف خود دست یابند.

مثل همیشه، اگر بازخورد یا سؤالی دارید، می‌توانید از طریق یکی از کانال‌های پشتیبانی ما با ما تماس بگیرید @WebCreators در توییتر یا @GoogleWebCreators در اینستاگرام.