با تشکر، 2022 | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

جمعه 30 دسامبر 2022

می دانید ساعت چند است: سال در یک بررسی. در حالی که تنها چند روز از سال 2022 باقی مانده است و با تمام خلوتی که در دفتر وجود دارد، فکر کردیم خوب است که امسال را از دیدگاه مرکز جستجو بررسی کنیم. راه‌اندازی و راهنماهای کنسول جستجو، به‌روزرسانی‌های مستندات عجیب و غریب، ویدیوها، رویدادها، شبکه‌های اجتماعی آنلاین و واقعی؛ پسر این چه سالی بود قطعاً مشتاقانه منتظر آنچه سال 2023 ممکن است برای ما داشته باشد!

ربات گوگل و دوستش کرولی سال جدید را در مقابل یک بنر 2023 جشن می گیرند

اول، درست زمانی که فکر کردیم کنسول جستجو در نهایت با افزودن گزارش‌ها و ویژگی‌های بیشتر به محصول، سرعت خود را کاهش می‌دهد، آنها موارد بیشتری را اضافه کردند. گزارش Video Index که در ژوئیه راه‌اندازی شد، یکی از بهترین راه‌ها برای ناشران ویدیو برای رفع اشکال و نظارت بر نحوه درک و نمایه‌سازی Google از ویدیوهایی است که تولید می‌کنند. این تیم با کمک به بازرگانان در سراسر جهان، گزارش‌های جدیدی را اضافه کرد که به‌طور خاص برای فروشندگان آنلاین و ناشران بررسی محصول طراحی شده‌اند. و برای قرار دادن یک گیلاس در بالا، افراد کنسول جستجو همچنین یک API جدید برای بازرسی URL اضافه کردند. در حالی که راه اندازی چیزهای جدید برای محصولات عالی است، سلامت کد نیز به همان اندازه مهم است. برای شوخ طبعی، تیم برخی از ابزارهای قدیمی را که تأثیر کمی بر جستجوی Google داشتند، مانند ابزار پارامتر URL و گزارش هدف‌گذاری بین‌المللی، پاکسازی کردند.

دانیل، جاسوس کنسول جستجوی مقیم تیم ما نیز خودداری نکرد: او راه‌های جدیدی برای تجسم و تفکر درباره داده‌های ارائه شده توسط کنسول جستجو به ما آموخت. راستش را بخواهید، تا ماه مارس که او راهنمای خود را در مورد اتصال کنسول جستجو به استودیو Looker منتشر کرد، ما حتی نمی‌دانستیم که این امکان وجود دارد. به‌علاوه، راهنمای او در مورد تجسم داده‌های عملکرد جستجو برای کمک به عملکرد جستجو مانند ارائه اسرار به صورت رایگان بود.

صحبت از ارتباط بیش از حد شد، امسال SpamBrain را در پست بررسی سالانه WebSpam خود معرفی کردیم. به طرز شگفت انگیزی برای ما، به نظر می رسید که اکوسیستم جستجوی بزرگتر دوست جدید ما را دوست داشته است. دنی و آلن درباره به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی وبلاگ‌نویسی کردند: به‌روزرسانی‌های اصلی، به‌روزرسانی‌های بررسی محصول، به‌روزرسانی محتوای مفید. سپس این پست های وبلاگ به طور جادویی به اسناد کمکی مستقل تبدیل شدند.

پس به روز رسانی اسناد چطور؟ خوب، لیزی از شر وب مسترها خلاص شد. کار دشوار تغییر دستورالعمل‌های قدیمی وب‌مستر به چیزی قابل کنترل‌تر، ماه‌ها طول کشید، اما قطعاً ارزشش را داشت. لیزی همراه با Cherry، اسکرین شات های قدیمی نتایج جستجو را با نمودارهای انتزاعی جایگزین کرد که به بومی سازی کمک زیادی می کند.

سپس ما یک به روز رسانی تک خطی برای اسناد خود منتشر کردیم که ویرانگری را در اینترنت ایجاد کرد. 15 مگابایت بود و این آخرین باری است که در مورد آن صحبت می کنیم.

اما بیایید در مورد چیزهای هیجان‌انگیزتر صحبت کنیم: ما به رویدادهای حضوری بازگشته‌ایم و نمی‌توانیم شادتر باشیم! Cherry اولین رویدادهای حضوری ما از سال 2019 را بازگرداند. دیدن چهره به چهره جامعه فوق العاده بود، بنابراین سعی خواهیم کرد کارهای بیشتری را انجام دهیم. مارتین طبق معمول رویدادهای زیادی را پشت سر گذاشت، جان و لیزی پادکستی را در یک کنفرانس SEO ضبط کردند (<-
عجیب و غریب). صحبت از پادکست ها شد، ما تاکنون بیش از 50 قسمت را ضبط کرده ایم و به نظر می رسد که مردم هنوز آنها را دوست دارند.

عکس دسته جمعی از شرکت کنندگان رویداد جستجوی مرکزی زنده سنگاپور.

ما حلقه های اجتماعی خود را نیز گسترش دادیم. اکنون می توانید اکثر اعضای تیم Search Relations را در Mastodon پیدا کنید و ما نیز شروع به آزمایش با LinkedIn کردیم. با توجه به اینکه هیچ یک از این پلتفرم ها پست کردن JIF ها را آسان نمی کند، کاملاً تغییر کرده است. اما نترسید، شما همچنین می توانید ما را دستگیر کنید
توییتر. در واقع، چرا اگر نظرات، پیشنهادات یا عکس های خنده دار گربه دارید، برای ما توییت نمی گذارید؟

در اینجا یک سال 2023 فوق العاده است!

ارسال شده توسط Gary Illyes