ایلان ماسک می گوید “به احتمال زیاد” یک مورد متوسط ​​COVID-19 دارد

!1 بروزرسانی جدیدبرای آخرین به روزرسانی ها اینجا را کلیک کنید

ایلان ماسک می گوید “به احتمال زیاد” یک مورد متوسط ​​COVID-19 دارد

  • ایلون ماسک ، مدیر ارشد اجرایی تسلا ، روز شنبه گفت که “به احتمال زیاد” یک مورد متوسط ​​COVID-19 دارد ، زیرا وی همچنان در مورد صحت آزمایشات س questionال کرد.
  • ماسک در توئیتی نوشت: “من از آزمایشگاه های مختلف نتایج بسیار متفاوتی می گیرم ، اما به احتمال زیاد یک مورد متوسط ​​از عروق کرونر دارم. علائم من سرماخوردگی جزئی است ، که جای تعجب نیست ، زیرا ویروس کرونا نوعی سرماخوردگی است.” .

موارد Covid-19 کانادا از 2.90 لک عبور می کند

کیفیت هوا در دهلی پست دیوالی به “شدید” کاهش می یابد

  • کیفیت هوا شنبه شب در چندین نقطه از پایتخت ملی به “شدید” کاهش یافت ، زیرا ترکیبی از سوزاندن مواد خرد شده و ترقه های ترقه در جشن های دیوالی مغایر با ممنوعیت آن بود.
  • شاخص کیفیت هوا (AQI) برای آلاینده PM 2.5 در ساعت 11:00 روز شنبه در 481 در Anand Vihar ، 444 در منطقه IGI Airport ، 457 در ITO و 414 در منطقه Road Lodhi ، هر چهار در گروه “شدید” بود ، طبق داده های کمیته کنترل آلودگی دهلی (DPCC). با پایان یافتن جشن های دیوالی اواخر شنبه شب ، پتو غلیظی از مه دود در چندین نقطه از پایتخت ملی دیده شد. در همین حال ، کیفیت هوا برای آلاینده PM 10 در آناند ویهار 460 ، در منطقه فرودگاه IGI 382 ، در ITO 415 و در جاده لودی 322 بود.
  • این در حالی است که بسیاری از ترقه های ترقه ای را نقض منع کامل فروش و ترکیدن ترقه در پایتخت ملی توسط دولت دهلی و دادگاه ملی سبز اعلام کرده اند.

پاکستان تصمیم گرفته است برای ساخت بسته I پروژه Mainline-1 کریدور اقتصادی چین پاکستان (CPEC) 2.7 میلیارد دلار وام از چین بگیرد.

حامیان ترامپ در واشنگتن تجمع کردند و ادعاهای جعلی تقلب در انتخابات را تکرار کردند

  • ده ها هزار نفر از طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز شنبه از مرکز واشنگتن رژه رفتند و ادعای بی اساس وی در مورد تقلب در انتخابات و تشویق همزمان با عبور خودرویی خود را تکرار کردند.
  • یک هفته پس از پیروزی انتخابات جو بایدن ، دموکرات ، ترامپ ، یک جمهوری خواه ، از پذیرفتن نتیجه خودداری کرده و موج چالش های حقوقی مشکوکی را برای لغو نتایج به راه انداخته است. مقامات انتخابات در سراسر کشور گفته اند که هیچ شواهدی از بی نظمی های جدی مشاهده نمی کنند.
  • معترضین با حمل پرچم و سر دادن شعار “جلوی دزدی را بگیرند” از “میدان آزادی” در نزدیکی کاخ سفید تا ساختمان دادگاه عالی ایالات متحده در تپه کاپیتول در چارچوب “راهپیمایی میلیونی MAGA” راهپیمایی کردند و با اشاره به نامزد انتخاباتی ترامپ “آمریکا را دوباره بزرگ بساز” “

به گفته ترودو ، پیروی از پروتکل های COVID-19 تعیین می کند “در کریسمس چه کاری باید انجام دهیم”

در پاکستان ، اعضای جامعه هندو جشن دیوالی را جشن می گیرند