اولین اجلاس مجازی گوگل برای کارشناسان محصول | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

پنجشنبه 05 نوامبر 2020

کاربران بیش از هر زمان دیگری به محصولات Google برای انجام کارهای خود، آموزش فرزندان خود و حفظ ارتباط با عزیزان خود متکی هستند. کارشناسان محصولات Google (PE) ما نقشی حیاتی در پشتیبانی از این کاربران در انجمن‌های انجمن، مانند انجمن راهنمای وبمستر، در بسیاری از زبان‌ها بازی می‌کنند.

چند سالی است که ما پیشرفته ترین PE های خود را از سرتاسر جهان به یک اجلاس سه روزه PE دعوت می کنیم. این رویدادها نه تنها فرصتی برای به اشتراک گذاشتن آخرین به روز رسانی های محصول با PE ها، بلکه برای قدردانی و تجلیل از کمک های خستگی ناپذیر آنها برای کمک به کاربرانمان فراهم می کند. از آنجایی که جهان در ماه مارس در حال قرنطینه شدن بود، ما به سرعت تصمیم گرفتیم که نمی خواهیم این جشن سالانه را از دست بدهیم. بنابراین تیم اجلاس تمرکز خود را تغییر داد و شروع به برنامه ریزی یک رویداد کاملا مجازی کرد که PES@Home نام داشت.

اسکرین شات از وب سایت PES@Home

از طریق پلتفرم رویداد مجازی با مضمون خانه، PE ها در بیش از 120 جلسه در “دفتر” شرکت کردند، فرصتی برای تعامل با یکدیگر و گوگل در “آشپزخانه” پیدا کردند، در “پشت بام” سرگرم شدند و اطلاعات بیشتری در مورد جادو یا ترکیب شناسی کسب کردند. ، و – امیدوارم – با احساس ارتباط مجدد و انرژی دوباره بیرون آمد. علاوه بر تعداد زیادی گفتگوی عمومی، وب‌مستر PE می‌توانست در هشت جلسه ویژه محصول با مدیران و مهندسان محصول جستجو شرکت کند و سؤالاتی بپرسد، که موضوعاتی مانند تجربه صفحه، داستان‌های وب، خزیدن، جستجوی تصویر و فهرست‌های خرید را پوشش می‌داد. .

ما واقعاً غرق شدیم و سپاسگزاریم که چگونه PEهای وب مستر به رشد جامعه، ارتباط و تعامل در چنین زمان عجیبی ادامه می‌دهند. به عنوان گواهی بر روحیه مفید در جامعه وب مستر، ما بسیار هیجان زده شدیم که “جایزه آستر نقره ای” را برای کسی که حس شوخ طبعی نشان می دهد و بر جنبه مثبت هر موقعیتی به یکی از وب مسترهای PE خودمان تاکید می کند، اهدا می کنیم.

به نام همه افراد بی‌شماری که در انجمن‌ها سؤالات مربوط به محصول را می‌پرسند، می‌خواهیم از متخصصان محصولات مدیر وب‌مستر صبور، آگاه، مفید و دوستانه که به درخشش وب در هنگام حضور در وب کمک می‌کنند تشکر کنیم. جستجو کردن.

اگر می‌خواهید درباره اجلاس بیشتر بخوانید، این خلاصه را از دیدگاه وبمستر PE بررسی کنید.