انگلیس قصد دارد ویتامین D را به عنوان محافظت از COVID-19 در معرض آسیب پذیر قرار دهد: گزارش

براساس گزارش رسانه های انگلستان ، گفته می شود دولت انگلستان در حال نهایی کردن طرح توزیع ویتامین D در بین گروه های آسیب پذیر است زیرا دانش در حال ظهور نقش آن را به عنوان یک مکمل در کاهش خطر مرگ ناشی از COVID-19 نشان می دهد.

اعتقاد بر این است که وزرا در حال تهیه برنامه هایی برای تأمین منابع چهار ماهه این ویتامین هستند که به طور مستقیم به افراد مسن در خانه های مراقبت در انگلستان و افرادی که از نظر بالینی بسیار آسیب پذیر هستند در برابر ویروس کشنده تحویل شود. ‘ساندی تلگراف’ گزارش داد ، این حرکت به دنبال اقدامی مشابه توسط دولت اسکاتلند انجام شد.

بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس اخیراً در پاسخ به س aboutالی درباره این مکمل به مجلس عوام گفته بود: “ما واقعاً در حال بررسی اثرات احتمالی مفید ویتامین D هستیم و … به زودی مجلس را به روز خواهیم کرد.”

انتظار می رود دولت آزمایشات بالینی را برای بررسی بیشتر ارتباط بین COVID-19 و کمبود ویتامین D انجام دهد.

“من از دانشمندان خواسته ام تا بار دیگر به تأثیر ویتامین D بر مقاومت و ایمنی بدن نگاه كنند. برخی شواهد به روز شده وجود دارد كه در چند هفته گذشته آشكار شده است ، و من می خواهم اطمینان حاصل كنم كه به طور كامل مورد توجه قرار گرفته است ، “مت بهداشتك ، وزیر بهداشت انگلیس ماه گذشته به نمایندگان مجلس گفت.

تعدادی از مطالعات نشان داده اند که سطح ضعیف ویتامین D با خطر بالاتر مرگ ویروس کرونا مرتبط است. این ویتامین به بدن کمک می کند تا سطح طبیعی کلسیم و فسفات را حفظ کرده و استخوان ها ، دندان ها و ماهیچه ها را سالم نگه دارد. هنگام تماس با خورشید به طور طبیعی توسط بدن تولید می شود.

از ماه آینده ، مکمل های ویتامین D به بیش از دو میلیون نفر از نظر بالینی بسیار آسیب پذیر همراه با همه ساکنان خانه مراقبت ، در سراسر انگلیس تحویل داده می شود.

این تجهیزات در طول ماه های زمستان ، زمانی که سرویس بهداشت ملی (NHS) از قبل توصیه کرده است که افراد باید ویتامین را مصرف کنند ، در نظر گرفته شده است.

این روزنامه به نقل از یک دولت ارشد گفت: “ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بیشترین افراد به ویتامین D در ماه های زمستان به یک منبع رایگان دسترسی پیدا می کنند. برخی مطالعات نشان می دهد که مکمل ویتامین D می تواند تأثیر مثبتی برای مبتلایان به COVID-19 داشته باشد.” منبع به عنوان گفت.

دکتر آلیسون تدستون ، کارشناس ارشد تغذیه انگلیس ، پس از اولین حصر در انگلستان ، به دلیل گذراندن وقت زیاد درب منازل ، به همه توصیه کرد “مکمل آفتاب” را مصرف کنند.