انتشار به‌روزرسانی اصلی ماه مه 2022 برای جستجوی Google | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

چهارشنبه 25 می 2022

چندین بار در سال، ما پیشرفت های قابل توجهی در فرآیندهای رتبه بندی کلی خود ایجاد می کنیم که از آن به عنوان به روز رسانی های اصلی یاد می کنیم. به‌روزرسانی‌های اصلی برای افزایش ارتباط کلی نتایج جستجوی ما طراحی شده‌اند و آنها را برای همه مفیدتر و مفیدتر می‌کنند. امروز، به‌روزرسانی اصلی ماه می 2022 را منتشر می‌کنیم. حدود 1-2 هفته طول می کشد تا به طور کامل عرضه شود.

به‌روزرسانی‌های اصلی تغییراتی هستند که ما برای بهبود کلی جستجو و همگام شدن با ماهیت در حال تغییر وب انجام می‌دهیم. در حالی که هیچ چیز در یک به‌روزرسانی اصلی مختص هیچ سایت خاصی نیست، این به‌روزرسانی‌ها ممکن است تغییرات قابل‌توجهی در نحوه عملکرد سایت‌ها ایجاد کند، که در راهنمای قبلی درباره آنچه صاحبان سایت باید در مورد به‌روزرسانی‌های اصلی بدانند اشاره کرده‌ایم:

ما به‌روزرسانی‌های هسته گسترده را تأیید می‌کنیم زیرا معمولاً تأثیرات قابل توجهی ایجاد می‌کنند. برخی از سایت‌ها ممکن است در طی آنها کاهش یا افزایشی را مشاهده کنند. ما می‌دانیم که آنهایی که سایت‌هایی را تجربه می‌کنند به دنبال راه‌حلی هستند و می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که سعی نمی‌کنند موارد اشتباه را اصلاح کنند. علاوه بر این، ممکن است اصلاً چیزی برای اصلاح وجود نداشته باشد.

هیچ اشکالی در مورد صفحاتی که ممکن است در یک به روز رسانی اصلی عملکرد کمتری داشته باشند، وجود ندارد. آنها خط‌مشی‌های هرزنامه ما را نقض نکرده‌اند و تحت یک اقدام دستی یا الگوریتمی قرار نگرفته‌اند، همانطور که ممکن است برای صفحاتی که این دستورالعمل‌ها را نقض می‌کنند اتفاق بیفتد. در واقع، هیچ چیزی در یک به روز رسانی اصلی وجود ندارد که صفحات یا سایت های خاصی را هدف قرار دهد. در عوض، تغییرات مربوط به بهبود نحوه ارزیابی کلی محتوا توسط سیستم‌های ما است. این تغییرات ممکن است باعث شود برخی از صفحاتی که قبلاً پاداش کمتری دریافت کرده بودند، عملکرد بهتری داشته باشند.

ما این پست وبلاگ را دوباره به‌روزرسانی می‌کنیم تا تأیید کنیم که عرضه به‌روزرسانی اصلی می 2022 کامل شده است. اگر بازخوردی در مورد به‌روزرسانی اصلی می 2022 دارید، می‌توانید در این تاپیک فروم پست کنید.