ادعاهای Ghosh ، رئیس BJP بنگال غربی ، با انتقاد شدید از ترینامول روبرو شد

دهلی نو: دلیپ غوش ، رئیس BJP بنگال غربی روز یکشنبه ادعا کرد که دولت ایالتی به رهبری ماماتا بانرجی “از سراسر کشور” به تروریست ها پناه می دهد و از عناصر “ضد ملی” محافظت می کند ، اما Trinamool حاکم سریعاً اتهامات را رد کرد و BJP را به تلاش برای ایجاد “جو ترس مبتنی بر دروغ” متهم كرد.

غوش ، که برای یک مهمانی از منطقه حساس 24 مشترک پارگاناس بازدید می کرد ، ادعا کرد که مردم “در وضعیت ترس زندگی می کنند” و ترینیمول اکنون با نیروهایی که قبلا “ضد ملی” با چشم به سه صندلی مونتاژ در هیلز باشد.

منظور وی از پرتاب سنگ و پرچم های سیاه در مقابل کاروان وی هنگام بازدید روز پنجشنبه از منطقه Jaigaon در منطقه Alipurduar در بنگال شمالی بود. “روز دیگر شش تروریست القاعده از علیپوردوار دستگیر شدند. شبکه ای در چندین مکان از ایالت تشکیل شده است. حتی خالدا ضیا ، رهبر بنگلادش گفته است که تروریست ها در هند آموزش می بینند و برای ایجاد مزاحمت به بنگلادش اعزام می شوند. اکنون وضعیت بنگال از کشمیر بدتر است. ”

غوش ادعا کرد بسیاری از روهینگیایی ها (از میانمار) و نفوذی ها از بنگلادش در این مناطق ساکن شده اند و توسط ترینامول برای بهبود پایگاه رای دهندگان خود مورد استفاده قرار می گیرند. پیش از این ، رئیس BJP ایالت ادعا کرده بود که Trinamool “در حال رشوه دادن” به مردم در تپه ها و منطقه Dooars برای افزایش نفوذ و پشتیبانی پایگاه خود در منطقه است.

واكنش شدید به بیانیه غوش ، نماینده و سخنگوی ترینامول ، ساگاتا روی ، گفت كه BJP فقط در تلاش است “ترس و هیجان را بدون دلیل” شلاق بزند.

“هر آنچه دلیپ غوش می گوید یک دروغ ساده است و مردم این ایالت این را می دانند. هیچ فعالیت غیرقانونی در این ایالت در جریان نیست زیرا BJP همچنان ادعا می کند اما نتوانسته است ثابت کند … بنگال شمالی کاملاً صلح آمیز است. هیچ تحریک گورخا وجود ندارد ، اما BJP می خواهد درباره دولت دروغ منتشر کند. ”

قرار است واحد دولتی BJP تا 25 نوامبر جلسات تشکیلاتی داشته باشد که دیدارهای حاملان ارشد دفتر هریش دوویدی ، سونیل دئودار و دوشیانت گوتام را شاهد خواهد بود. عضو آپارتمان گفت ، دبیر سازمان ملی حزب BL Santhosh تصمیماتی را كه در مناطق بنگال شمالی و كلكاتا در حال برنامه ریزی است نظارت خواهد كرد.

وزیر کشور امیت شاه اخیراً در سفر دو روزه دولت خود با جوامع مختلف ، شخصیت های برجسته و کارگران حزب در ایالت تعامل داشته است. جی پراکاش ماجومدر ، معاون رئیس BJP بنگال به ET گفت که ادعاهای Ghosh در حالی صورت گرفته است که نخست وزیر مودی و شاه هر دو خشونت سیاسی در این کشور را محکوم کرده اند. “دیدار شاه به کادر حزب نیرو بخشیده است.”