اخبار زنده انتخابات ایالات متحده: جو بایدن با پیروزی در جورجیا ، ایالت را برای دموکرات ها بدست آورد

!1 بروزرسانی جدیدبرای آخرین به روزرسانی ها اینجا را کلیک کنید

بر اساس نظرسنجی گروه بازرگانان که روز جمعه منتشر شد ، بیش از 60 درصد مشاغل آمریکایی در چین پس از نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده خوشبین تر به انجام تجارت در چین هستند.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز پنجشنبه با فرمانداران هر دو طرف دیدار و از تلاش بی سابقه رئیس جمهور دونالد ترامپ برای جلوگیری از انتقال صلح آمیز قدرت انتقاد کرد و گفت که این امر مانع جریان اطلاعات برنامه های تولید واکسن ویروس کرونا می شود.

بایدن درباره اقدامات ترامپ گفت: “من انگیزه او را نمی دانم ، اما فکر می کنم این کاملا غیرمسئولانه است.” “درک اینکه این مرد چگونه فکر می کند دشوار است. من اطمینان دارم که او می داند او برنده نشده است و برنده نخواهد شد و ما در 20 ژانویه سوگند یاد خواهیم کرد”

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و متحدانش ، به طور فزاینده ای اقدامات عصبانی را برای براندازی نتایج انتخابات سال 2020 انجام می دهند ، از جمله احضار قانونگذاران ایالتی به کاخ سفید به عنوان بخشی از تلاش طولانی برای لغو پیروزی جو بایدن.

سناتورهای دموکرات روز پنجشنبه گفتند ، مقاماتی که در زمان رئیس جمهور دونالد ترامپ در حال برنامه ریزی برای توزیع واکسن بودند ، قصد ندارند در مورد تیم انتقال جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، به کسی اطلاع دهند.

جو بایدن جورجیا و 16 رأی انتخاباتی آن را به دست آورده است ، یک پیروزی خارق العاده برای دموکرات ها که خواستار گسترش نقشه انتخاباتی خود از طریق کمربند خورشید بودند.