آتمنیربهار بهارات: رهبران معنوی از فراخوان مودی برای تبلیغ “آتمنیربهار بهارات” حمایت می کنند

دهلی نو: درخواست نخست وزیر نارندرا مودی از رهبران معنوی برای کمک به رواج کمپین “آواز محلی” دولت “aatmanirbhar Bharat” بسیاری از آنها را وادار کرده است تا حمایت خود را از این امر اعلام کنند. در یک بیانیه رسمی در روز سه شنبه به حمایت عمومی ارائه شده توسط رهبران روحانی مانند سری سری راوی شانکار ، Sadhguru Jaggi Vasudev ، Swami Awadheshanand و Devaki Nandan Thakur ، علاوه بر مربی یوگا رامدف ، به تماس مودی اشاره شده است.

در مراسمی به مناسبت پانزدهمین صدمین سالگرد تولد Jainacharya Shree Vijay Vallabh Surishwer Ji Maharaj ، مودی از رهبران روحانی خواسته بود تا در تبلیغ و تعامل با پیروان خود “aatmanirbhar Bharat” را تبلیغ کنند.

راوی شانکار گفت که جوانان در تشکل های خود برنامه ای برای حمایت از این کمپین ایجاد کرده اند زیرا وی بار دیگر بر تعهد خود برای تقویت محصولات محلی در استفاده روزمره تأکید کرد.

در بیانیه رسمی ، به نقل از توئیت های منتشر شده توسط یوگا ، رامدف همچنین متعهد شد که از پتانجالی و پیروانش در مبارزات خود متکی به هند حمایت کند و با دیگر رهبران روحانی تماس گرفته و آنها را در بستر “صدای محلی” صدا کند. نماینده و دیگران.

واسودف در توئیتر خود نوشت: “اعتماد به نفس یک قدرت اساسی است که برای یک کشور قدرتمند و با ثبات حیاتی است. نه در انزوا ایستادن بلکه برای مقاومت در برابر الیاف ملی و اهمیت در جهان. تنها با شهروندان متعهد امکان پذیر است.”

در بیانیه خاطرنشان شد ، آوادشناند به نمایندگی از رهبران عالی روحانی پشتیبانی واحدی را ارائه داد و گفت كه دعوت نخست وزیر الهام بخش است.

شخصیت روحانی Devaki Nandan Thakur گفت که پیروان او شعار زندگی خود را “برای محلی” صدا می کنند.

در بیانیه افزود: “احساس حمایت و قدردانی از فراخوان aatmanirbhar Bharat از طریق پیام های رهبران معنوی طنین انداز می شود. آنها نه تنها در سطح شخصی از تماس پشتیبانی می کنند بلکه پیشنهاد می دهند پاسخ” sant samaj “را هماهنگ کنند ، از طرفداران خود می خواهند تا ایده های “آواز محلی” را به کار گیرند و همچنین آنها زیرساخت ها و منابع خود را برای این امر متعهد می کنند. ”

همچنین پیام های حمایتی چندین شخصیت معنوی دیگر را به اشتراک گذاشت.