09380325205 admin@dmwebmaster.ir تهران امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران
Slider
چالش فتوشاپ در سری آموزش فتوشاپ و آموزش فتوشاپ حرفه ای و آموزش رایگان فتوشاپ و فیلم آموزش فتوشاپ و اموزش فتوشاپ و آموزش فوتوشاپ و آموزش فتوشاپ pdf و آموزش فتوشاپ مقدماتی و دانلود آموزش فتوشاپ و آموزش کامل فتوشاپ و آموزش photoshop و اموزش فتوشاپ

چرا فتوشاپ و آموزش فتوشاپ؟

وقتی اسم فتوشاپ رو می شنوین شاید اولین چیزی که به ذهنتون میاد، روتوش چهره باشه یا اینکه مثلا یه عکسیو بچسبونیم به عکس دیگه. اما اگر تا الان فکر می کردین که فتوشاپ ینی عکس خودتو بندازی کنار بوگاتی رونالدو یا مثلا سرتو بزاری جای سر بروسلی، باید بگم که شما در اشتباهین. فتوشاپ فقط یک نرم افزار ویرایش عکس ساده نیست، بلکه با ابزار و امکانات حرفه ای که به شما میده میتونین انواع کارهای گرافیکی پیچیده مثل عکس های متحرک و مفهومی رو ایجاد کنین. اما اینکار بدون آموزش فتوشاپ امکان پذیر نیست.

یه بار دیگه به محیط اطرافتون با دقت نگاه کنین: عکس های پرسنلی، پوستر های تبلیغاتی، کارت های ویزیت، بنرها، سربرگها، رابط گرافیکی نرم افزارها، جلد نشریات، تیتراژ فیلم ها، تریلر بازی ها، محیط گرافیکی سایت ها و ... همگی برای زیباتر شدن و حتی بوجود اومدن از فتوشاپ استفاده می کنن و شاید بشه در یک جمله گفت: "همیشه پای یک فتوشاپ در میان است".

با همه ی این حرفا باید بگم درسته که فتوشاپ قدرتمنده اما جادویی نیست و برای خلق آثار خارق العاده به دو عامل مهم نیاز داره: مهارت و خلاقیت شما. بله خود شما!!!

اگه تا الان از آموزش فتوشاپ برای خودتون یک غول ساختین و هزار و یکی اپلیکیشن و نرم افزار و سایت آماده ی دیگه رو امتحان کردین، بیاین و یه بار برای همیشه شاخ غول رو بشکونین و فتوشاپ رو یاد بگیرین. و مطمئن باشین که در هر موقعیت و جایگاهی که هستین اعم از صاحب کسب و کار یا یک فرد خانه دار، فتوشاپ راهی برای کمک کردن به شما بلده.

چالش فتوشاپ

چالش فتوشاپ یه مسابقه ویرایش عکس به صورت طنز هست که هر هفته در سایت و شبکه های اجتماعی ما برگزار میشه. هدف این مسابقه بالا بردن سطح خلاقیت و مهارت در فتوشاپه.

شما می تونین خودتون رو به بقیه معرفی کنید و خلاقیت هاتونو کشف کنین.

چالش فتوشاپ به این شکله که هر هفته روز چهارشنبه یک عکس در سایت و شبکه های اجتماعی قرار می گیره و شما یه هفته فرصت دارین تا همون عکس رو نسبت به موضوعی که گفته شده تغییر بدین. می تونین بهش چیزای دیگه اضافه یا کم کنین. اینجا دیگه برنده شدنتون به خلاقیت و مهارتتون بستگی داره. همچنین میتونین از چندین آموزش فتوشاپ مختلف که در سایت موجوده برای بهتر شدن تصویر نهاییتون استفاده کنین.

مراحل و قوانین:

1- برای شرکت در این مسابقه هیچ اجباری نیست که اینستا داشته باشین یا وارد سایت شین. شما می تونین بسته به علاقتون هر کدوم از شبکه های اجتماعی و یا سایت ما رو انتخاب کنین و عکسهایی که درست می کنین رو برامون بفرستین. هر کدوم از این مواردی رو که انتخاب می کنید روش کلیک کنین تا شرایط ارسال عکس در اونجا براتون نمایش داده شه.

مونالیزا در سری آموزش فتوشاپ و آموزش فتوشاپ حرفه ای و آموزش رایگان فتوشاپ و فیلم آموزش فتوشاپ و اموزش فتوشاپ و آموزش فوتوشاپ و آموزش فتوشاپ pdf و آموزش فتوشاپ مقدماتی و دانلود آموزش فتوشاپ و آموزش کامل فتوشاپ و آموزش photoshop و اموزش فتوشاپ