09380325205 admin@dmwebmaster.ir تهران امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران
آموزش افزایش ترافیک وبسایت

6روش برای افزایش ترافیک وبسایت

در واقع افزایش بازدید سایت باید از مهم ترین اهداف شرکت ها و از عناوین مهم تنظیم بودجه‌ی هر استارت آپی باشد ، چرا که بدون دیده شدن مطمئنا شما از رقبا فاصله خواهید گرفت و فروش شما نیز تحت تاثیر این مهم قرار خواهد گرفت .
حتی اگر سایت شما از هر نظر عالی باشد بدون دیده شدن ، شما به موفقیت نرسیده اید
البته ناگفته نماند که اگر سایتی از هر نظر و مهم تر از همه از نظر محتوا از استاندارد خوبی برخوردار باشد،‌ حتما رشد کرده ، فروش خواهد داشت و به مراتب به صفحه ی اول گوگل نیز خواهد رسید.

 

 

در این مقاله من سعی کردم ۶ روش که شما میتوانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه ، ترافیک واقعی برای سایتتان را ایجاد کنید بررسی کرده و به شما آموزش میدهم.
فقط کافی است به این نکات مهم عمل کرده و از جذب ترافیک بالا و موثر لذت ببرید.

۱) نوشتن مقالات پر بازدید
اولین و شاید بهترین روش برای افزایش سریع و فوق العاده ی بازدید سایت ، نوشتن مقالات و مطالبی است که در حوزه کاری شما کم تر به آن پرداخته شده است و یا اینکه بسیار پر طرفدار است.
این نکته را فراموش نکنید که پرداختن به مطالب و معضلات روز جامعه که در حوزه کاری شما تاثیر گذار است میتواند سکوی پرشی برای بیشتر شدن بازدید سایت شما باشد، برای این کار باید کلمات و عباراتی که سرچ بالایی دارند را شناسایی کنید و مقالات خود را در رابطه با آن ها بنویسید.

روش های شناسایی عبارات و کلمات کلیدی در مقالات قبلی عنوان شده است که با استقبال خوبی نیز همراه بود
حال برای درک بهتر این موضوع یک مثال میزنم:
مثلا در حوزه کسب و کارهای دیجیتال ، عبارات کسب درامد از دیجیتال مارکتینگ توسط کاربران زیادی سرچ شده است. پس درست این است که من مقاله ای مفصل در این مورد نوشته و منتشر کنم.

به همین سبک، شما هم باید این عبارات و کلمات پر طرفدار در حوزه کاری خودتان را پیدا کرده وسعی کنید که در مورد آن ها مقالات کاملی بنویسید.
نکته مهم دقیقا این است : نوشتن مقالات جامع و کامل تا حد زیادی رتبه گیری شما را میتواند تضمین کند.
قبل از نوشتن مقاله اول به نتایج جست و جو در آن عبارت نگاهی بیاندازید، مقالاتی که قبلا توسط اشخاص دیگر نوشته شده اند را ببینید ، هر چه که بود ، شما باید قوی تر و کامل تر از آن ها بنویسید.
در صورت عمل به این روش مطمئن باشید شما می‌توانید ترافیک روزانه بسیار بالایی را از طریق گوگل دریافت کنید.

۵ راه جلوگیری از شکست کسب و کار خود(قسمت دوم)
۲) تولید و انتشار ایبوک های ویروسی
نوشتن کتاب های الکترونیکی و ایبوک (e-book) آن طور که شاید به نظر میرسد کار سختی نیست.
شما به راحتی می توانید دقیقا همان مقالات معتبر یا پربازدیدتان را به کتاب الکترونیکی تبدیل و دوباره منتشرشان کنید.

همچنین سایت های بزرگ و پر بازدیدی هستند که کتاب شما را به صورت رایگان در سایت خود منتشر می کنند، میتوانید با یک سرچ ساده اسامی آن ها را داشته باشید.
زمانی که شما ایبوک خود را در این دست سایت ها منتشر می کنید افراد بسیاری به آن دسترسی دارند و آن را دانلود می کنند.
مزیت این کار این است که این سایت ها علاوه بر منتشر کردن ایبوک رایگان شما در سایت خود، در کانال تلگرام و اپلیکیشن موبایلی خود نیز منتشر می کنند و این برای شما ارزش بسیار زیادی خواهد داشت.

نکته مهم این است که اگر ایبوک شما کاربردی و مفید باشد به شدت ویروسی می شود. زمانی هم که ایبوک شما ویروسی شود و سایت های زیادی آن را در سایت خود قرار دهند ، افراد زیادی با نام و کسب و کار شما آشنا می شوند و مطمئناً بسیاری از آن ها به سایت شما رجوع می کنند.

 

برای ادامه راهکارها به آموزش افزایش ترافیک وبسایت مراجه کنید