09380325205 admin@dmwebmaster.ir تهران امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران
آموزش مدیریت سایت، واجبتر از نان شب!!!!!!

آموزش مدیریت سایت ، واجبتر از نان شب!!!!!! (قسمت دوم)

توی پست آموزش مدیریت سایت ، واجبتر از نان شب!!!!!!(قسمت اول) درباره اهمیت داشتن سایت با هم صحبت کردیم و تا حدی لزوم مدیریت وب سایت رو متوجه شدیم.

شاید از حرفایی که تا اینجای کار راجع به مدیریت وبسایت زدیم این نتیجه رو گرفته باشید که راه‌اندازی سایت خیلی فکر خوبی نیست و به اندازه هزینه‌هایی که داره به کسب و کارتون کمک نمی‌کنه! یا حداقل تصمیم بگیرید که تو شروع کارتون سراغش نرید; اما باید بدونید که این اصلاً ایده خوبی نیست! و کاملاً اشتباهه که به خاطر این هزینه‌ها از راه‌اندازی سایت صرف نظر کنید!

پس چه تصمیمی درسته؟

 

آموزش مدیریت سایت

 

حتماً میدونید که تو دنیای امروز برای موفق شدن تو کارتون لازمه که در مقایسه با سایر رقباتون عملکرد خوبی داشته باشید.

اینکه محصولات یا خدمات شما چقدر بهتر از سایر رقباتونه! تا زمانی که شما به خوبی در همه فضاها دیده نشید و همه ابعاد کار رو پوشش ندید اصلاً اهمیتی نداره!

پس اگه از هر کدوم از بخشای دنیای مجازی کناره‌گیری کنید فقط راه رو برای رقباتون باز می‌کنید! تا خیلی راحت‌تر توی کارشون پیشرفت کنن و در عین حال احتمال موفقیت خودتون رو هم میارید پایین.

اگر هم ایده نویی داشته باشید و رقیبی توی کارتون نداشته باشید; پس اهمیت این فضا و مدیریت اون واستون خیلی بیشتر میشه! و باید خیلی درست‌تر و دقیق‌تر بتونید توی دنیای مجازی فعالیت کنید و خیلی با وسواس بیشتری وب سایتتون رو مدیریت کنید! که یعنی لازمه به طور درست و دقیق آموزش مدیریت سایت رو دیده باشید! پس اصلاً اهمیت آموزش مدیریت وبسایت رو دست کم نگیرید.

آموزش مدیریت وب سایت…

آموزشایی که در این زمینه می‌بینین به شما کمک می‌کنه که به تک تک مسائل ریز و درشت سایت و تحلیل آمار و اطلاعات اون اشراف کامل پیدا کنین; و بتونین خیلی راحت‌تر و بهتر عملکرد خودتونو ارزیابی کنین; و برنامه‌هاتونو به چالش بکشین! تا هرجای کار که لازم دیدین برنامه خودتونو اصلاح کنین یا حتی مطمئن‌تر به مسیرتون ادامه بدین.

در عین حال باید بهتون بگیم که برخلاف طراحی سایت که زمان و انرژی بیشتری رو از شما می‌گیره تا بتونین در حد خوب و حرفه‌ای یه سایت رو طراحی کنین و در حقیقت به تخصص خوبی در زمینه برنامه‌نویسی نیازه داره; آموزش مدیریت وب سایت زمان و انرژی کمتری رو از شما می‌گیره و به تخصص چندانی نیاز نداره! و اگر از اساتید خوبی برای یادگیریش استفاده کنید بهتون قول میدیم که خیلی سریع توی اون پیشرفت می‌کنید.

حالا که متوجه شدید حتماً لازمه سایت داشته باشید و مدیریت وبسایت اهمیت ویژه‌ای داره; به این قسمت می‌رسیم که اصلاً مدیریت سایت چیست! و در نهایت چه کاری انجام بدیم! پس پیشنهاد می‌کنم آموزش مدیریت سایت، واجبتر از نان شب!!!!!! (قسمت سوم) رو دنبال کنید… .