09380325205 admin@dmwebmaster.ir تهران امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران

آموزش طراحی سایت = درآمد میلیونی

آموزش طراحی سایت

آیا می دانید آموزش طراحی سایت امروزه باعث رونق خیلی از کسب و کارها شده است !!!!!
یکی از محبوب ترین آموزش ها ، آموزش طراحی سایت می باشد. این آموزش شما را به مهارتی می رساند که به راحتی می توانید درآمد چند میلیون تومانی در طراحی سایت هر ماه برای خود بدست آورید به شما کمک می کنید هر نوع وب سایتی با توجه به نیاز مشتری برایش طراحی نمایید. البته افراد زیادی هستند که قصد طراحی و راه اندازی یک وب سایت برای خود را دارند و کسب این مهارت کمک بسیار زیادی برای این افراد خواهد داشت تا ایده خود را به بهترین شکل اجرا کنند و صرفه جویی زیادی در هزینه ها خواهند داشت
طراحی سایت به صورت های مختلفی انجام می شود این آموزش ها
و.. است. java,asp,php به صورت های مختلف طراحی می شوند.
که برای طراحی سایت است، آموزش یکی پرکاربردترین زبانها html
دیگر زبان های برنامه نویسی که از آن برای استایل دهی به سایت استفاده می است طراحی css در کنار html به شما کمک می کند تا یک سایت زیبا شود اصولی را انجام دهید.
شاید برای شما این باور پیش بیاید که اگر برای طراحی سایت نیاز به این همه آموزش زبان های برنامه نویسی مختلف باشد، طراحی سایت خیلی کار آسانی نباشد و شما نیاز به زمان بسیاری برای یادگیری این مهارت داشته باشید. اما باید به شما بگوییم که اصل کار به این شکل نیست و آموزش طراحی سایت
به بخش های مختلف تقسیم بندی می شود و شما می توانید هر قسمت رو مجزا
آموزش ببینید.
بخش های مختلف طراحی سایت
طراحی سایت Front
بخش پایگاه داده سایت می باشد یا به اصطلاح پشت سایت استBackend
البته می توان آموزش طراحی سایت رو به بخش های مختلف آموزش دید.
می توان اختصاصی آموزش دید یعنی به صورت کد نویسی یا با وردپرس یا جوملا طراحی و… سایت رو انجام داد.

آموزش طراحی سایت             

HTML چیست و چه کاربردی دارد ؟

HTML یا Hyper Text Markup Language به معنای زبان نشانه گذاری فوق متن می باشد . Html زبان استاندارد طراحی وب سایت است و تمامی کدهای صفحه اعم از طرف مشتری و طرف سرور در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می گردند . در زبان برنامه نویسی HTML قسمت های مختلف توسط اجزايی به نام تگ از یکدیگر جدا می شوند، که هر کدام دارای خواص و کاربرد مربوط خود می باشد . اين تگ ها به مرورگر اعلام می نمایند که هر قسمت از صفحه چه نوع عنصری است و بايد به چه صورت نمايش داده شود.

آموزش طراحی سایت

CSS چیست و چه کاربردی دارد ؟

CSS یا Cascade Style Sheets زبان برنامه نویسی می باشد که W3C یا کنسرسیوم بین المللی شبکه جهانی وب سایت برای حل مشکلات به وجود آمده طی مدت زمان استفاده از HTML تشکیل شده است ، پیشنهاد داده است . این زبان برنامه نویسی عملا مکملی برای زبان HTML به حساب می آید و برای پر کردن نقاط ضعف و خلاء در تلاش می باشد . استفاده از کد های CSS موجب تمیز و مرتب شدن کد های برنامه نویسی تان خواهد شد هم چنین دید شما را به طراحی بیشتر معطوف می سازد .

PHP یاHypertext Preprocessor  چیست ؟

یک زبان قدرتمند برای ساخت سایت های داینامیک و پویا محسوب می شود .  یک زبان سمت سرور که اسکریپت های آن بر روی سرور اجرا می گردد . با به کار گیری زبان php ، می توان پورتال ها و سایت های بزرگ سازمانی را با قدرت ، برنامه نویسی و طراحی نمود . php در نسخه های مختلفی به بازار عرضه شد که در حال حاضر نسخه ۵ آن توسط توسعه دهندگان php به برنامه نویسان و کاربران ارائه شده است . با آمدن php 5 تحول جدیدی در php ایجاد شد به صورتی که Microsoft سازنده زبان Asp بار دیگر از رقیب خود یعنی php عقب افتاد .

آموزش طراحی سایت