09380325205 admin@dmwebmaster.ir تهران امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران
آموزش مدیریت سایت، واجب تر از نان شب!!!

آموزش مدیریت سایت ، واجبتر از نان شب!!!!!!(قسمت اول)

توی دنیای دیجیتال امروز اگر بخواید توی کسب و کارتون موفق باشید حتماً لازم دارید که وبسایت خودتون رو هم راه اندازی کنید! از اونجایی که معمولاً همه ما با زبون برنامه نویسی و طراحی سایت یا یکم تخصصی تر بخوایم بگیم با سیستم‌های تولید محتوا اشنایی نداریم خیلیامون ایجاد سایتو میسپریم به دست طراح سایت! تا اینجای کار که خیلی ساده است! یا بلدید و خودتون سایت رو طراحی میکنید و یا اینکه با صرف هزینه صاحب یه سایت میشید! خب شاید فکر کنید که دیگه سایت راه افتاده و شما روز به روز خیلی ساده پیشرفت می‌کنید! اما خب این فکر کاملاً اشتباهه! چون شما بخش خیلی مهم کارتون ینی کار مدیریت سایت رو دست کم گرفتید!! مگر اینکه خودتون از قبل آموزش مدیریت سایت رو دیده باشید و به تمام ریزه‌کاری‌ها وارد باشید!

اصلاً چرا مدیریت سایت مهمه؟

اهمیت مدیریت وب سایت

بعد از اینکه سایتتون طراحی شد تازه کار اصلیتون شروع میشه! برای اینکه سایت شما دیده بشه و اصلاً بتونین به واسطه اون فروش داشته باشین یا خدماتتون رو ارائه بدین، باید بدونین که چطور و چه کارایی رو باید تو سایت انجام بدین یا به اصطلاح آموزش مدیریت سایت رو دیده باشید و به مدیریت آن وارد باشید…

این قسمت کار دیگه به همین راحتی نیست که بسپرینش به دست کس دیگه‌ای! مسئله اصلی هم همینجاست! اولین سوالی که پیش میاد اینه که کسی که قراره شما مدیریت وبسایت رو بهش بسپرید آیا واقعاً به اندازه خودتون میتونه به کار شما مسلط باشه!؟ شاید بگید که کار شما نیاز به تخصص چندانی نداره! اگر واقعاً همینطور باشه میریم سراغ مسئله بعدی که مهم‌ترم هست!

مدیریت سایت، حرفه گران!!!

شما اصلاً فکر کردید که درامد حاصل از سایتتون چقدر میتونه باشه!؟ اصلاً چقدر و تا کی میتونین هزینه کنین تا مدیریت وبسایت شما رو کس دیگه‌ای براتون انجام بده!؟ لازمه بدونین که تا زمانی که کسب و کارتون بخواد به درامد خوبی(!) برسه به غیر از هزینه‌های خود سایت هزینه قابل توجهی رو باید برای مدیریت وبسایت کنار بگذارین! که اگر کارتون یه مقدار تخصصی‌تر باشه این هزینه‌ها خیلی بیشتر هم میشه! و همه این هزینه‌ها در حالیه که شما در ابتدای کسب و کارتون هستید که درامد زیادی ندارید و هزینه‌هاتون معمولاً خیلی بالاست! و حالا هزینه‌های داشتن سایت هم به همه هزینه‌های دیگتون اضافه شده! حالا سوال اینه که از هزینه‌های آموزش مدیریت سایت چطور؟ اطلاع دارید؟

مدیریت سایت بسیار گران است !!!
مدیریت سایت امری هزینه‌بر است!!

به نظرتون آیا واقعاً میتونید از پس همه هزینه‌های مربوط به سایت بربیاید!؟ اگر از ابتدای کارتون بخواید اینطور هزینه کنید باید بگم که احتمالاً خیلی نتونید توی کارتون پیش برید و زود به بن‌بست برسید! پس لازمه که یه فکر اساسی‌تر بکنید! بنابراین برای مدیریت سایت حتماً نیاز به راهنمایی‌های بیشتری دارید… .

ما اینجاییم تا تمام مشکلات و چالش‌های پیش روتون رو به شما نشون بدیم که با دید بازتر و ذهن آماده‌تری جلو برید. و در نتیجه برنامه‌ریزی درست‌تر و دقیق‌تری برای کسب و کارتون داشته باشید. پس کاملاً طبیعیه اگه با خوندن این مطلب تا به اینجای کار احساس نگرانی کرده باشید… .

ما رو با ادامه مطلب یعنی آموزش مدیریت سایت، واجبتر از نان شب (قسمت دوم) !!! دنبال کنید تا دید کامل‌تری درباره مدیریت سایت به شما بدیم.

اگر هم دوست دارید سریع‌تر راه حل مشکلتون رو پیدا کنید می‌تونید تو صفحه آموزش مدیریت سایت پیشنهاد ما رو بخونید. پس هر چه سریعتر دست به کار شید تا بتونید هزینه‌های اضافه رو حذف کنید و بخش بیشتری از درامدتون رو پس‌انداز کنید!