09380325205 admin@dmwebmaster.ir تهران امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران

تا حالا شده مثل ساختمان پلاسکو بسوزید؟

آموزش فن بیان و گویندگی
پلاسکو

– وقتی دارید تو یه جمع دوستانه که همگی عکاس هستند در مورد عکسی که برنده جایزه شده صحبت می‌کنید و به نظر میاد باید برای همه جمع جالب باشه اما هیچ کدام به حرفهای شما توجه نمی‌کنند.
– وقتی دارید با مدیرتون در مورد گزارش مهمی که دلایل افت فروش سه ماه گذشته شرکت رو نشان می‌دهد و شما کلی وقت گذاشتید تا گزارش را آماده کنید اما مدیرتون بیشتر از سی ثانیه به شما وقت نمی‌دهد و شما نمی‌توانید گزارش راخوب ارائه کنید.

– وقتی دارید با همسرتون در مورد رنگ اتاق پذیرایی صحبت می‌کنید و می‌دونید که چون خونه تاریک و کوچیکه بهتره از رنگ سفید استفاده بشه اما در آخر رنگ نارنجی انتخاب می‌شود.
– وقتی تو دانشگاه استاد درس آمار بهتون یه پروژه خیلی سنگین می‌دهد و شما یک ماه وقت می‌گذارید و داده جمع آوری می‌کنید و با دلایل منطقی فرضیات را اثبات می‌کنید اما موقع ارائه برای دانشجوها و استاد نمی‌توانید از پروژه دفاع کنید.

– وقتی که برای یه مهمونی خودمونی دعوت می‌شوید و یک فروشگاه می‎شوید تا یک پیراهن ساده برای شرکت در اون مهمونی بخرید اما در آخر با خرید یک دست کت و شلوار به همراه یک کروات از مغازه خارج می‌شوید.
– وقتی که احساس ضعف دارید و احتمال می‌دهید که شاید سرما خورده باشید پس برای خرید قرص سرما خوردگی به نزدیکترین داروخانه مراجعه می‌کنید اما همراه قرص با یک کرم ضد آفتاب و تعداد زیادی چسب زخم از داروخانه خارج می‌شوید.
شرکت در کلاس‌های آموزش فن بیان و گویندگی باعث افزایش اعتماد به نفس شما می‌شود و قدرت فن بیان و گویندگی شما را تقویت می کند و نه تنها می‌توانید به راحتی در جمع سخنرانی نموده بلکه دیگران را متقاعد کرده و دیگر همچون ساختمان پلاسکو در مقابل دیگران نسوزید.