The Kerala Story: ‘The Kerala Story’: ببینید کدام ایالت فیلم را ممنوع کرده و کدام یک از آن حمایت کرده است

«داستان کرالا» به یک طوفان سیاسی بزرگ منجر شده است. برخی ایالت ها این فیلم را ممنوع کرده اند در حالی که برخی آن را معاف از مالیات کرده اند. به نظر می رسد که این کشور به محل اختلاف میان ایالت های تحت حاکمیت BJP و احزاب مخالف تبدیل شده است. برخی از احزاب سیاسی مانند TMC، INC و DMK به همراه برخی گروه‌های سیاسی مسلمان به این فیلم اعتراض کرده‌اند که در تاریخ 5 می اکران شد.

بنگال غربی

این فیلم جنجالی در بنگال غربی توقیف شده است. توقیف فیلم «داستان کرالا» به کارگردانی سودیپتو سن به دستور مامتا بانرجی، وزیر ارشد بنگال غربی صادر شده است. این برای جلوگیری از هر گونه خشونت و نفرت و حفظ صلح در ایالت است. “پرونده های کشمیر” چیست؟ تحقیر یک بخش است. داستان کرالا چیست؟ بانرجی گفت: این یک داستان تحریف شده است.

تامیل نادو

اکران این فیلم توسط انجمن صاحبان تئاتر و مالتی پلکس تامیل نادو در روز یکشنبه به عنوان “اقدام پیشگیرانه” متوقف شده است. این حرکت برای حفظ نظم و قانون و محافظت از اموال آنها در برابر جناح هایی که با موضوع فیلم مخالف هستند، انجام شده است.

Tiruppur M. Subramaniam، رئیس انجمن صاحبان تئاتر و مالتی پلکس تامیل نادو گفت: «این فیلم تقریباً از تمام سالن‌ها حذف شده است. این فیلم فقط در شهرستان ها اکران شد. از آنجایی که این یک فیلم هندی است و چهره قابل تشخیصی ندارد، حمایتی نخواهد داشت.»

مادیا پرادش

مادیا پرادش تحت حاکمیت BJP این فیلم را معاف از مالیات کرده است. شیوراج سینگ چوهان، وزیر ارشد، گفت: «این فیلم نشان می‌دهد که چگونه (زندگی) دخترانی که در دام جهاد عشق گرفتار می‌شوند، نابود می‌شود. همچنین طرح تروریسم را افشا می کند. در حالی که ما قبلاً قانونی علیه تغییر مذهب (اجباری) آورده ایم، فیلم باعث ایجاد آگاهی در مورد این موضوع می شود. این فیلم را همه باید تماشا کنند و به همین دلیل است که دولت مادیا پرادش فیلم را معاف از مالیات اعلام می کند.

کرالا

دادگاه عالی کرالا با توجه به اینکه فیلم “الهام گرفته از وقایع واقعی” است، از ممنوعیت اکران فیلم خودداری کرده است.

سوالات متداول

Q1: داستان کرالا چه زمانی در سینماها به نمایش درآمد؟
5 مه 2023

Q2: چه کسی نقش اصلی را در داستان کرالا بازی می کند؟
آدا شارما بازیگر

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.