گوشواره بهداشتی کافل

گوشواره طبی کافل دقیقاً همان راهحل مشکل گوشواره بهداشتی کافل شماست. از سوی دیگر در همان ابتدای سوراخ کردن، گوش حساسیت زیادی نسبت به برخی از بدلیجات موجود در بازار نشان میدهد. سوراخ کردن گوش می تواند ایمن و ساده باشد، اما برخی از دستورالعمل های مهم وجود دارد که باید هنگام انجام آن رعایت کنید. برخی از افراد در همان روزهای اول بعد از سوراخ کردن گوش از بدلیجات استفاده میکنند.

اما سوراخ کردن نرمه گوش یا همان غضروف پایینی گوش نیز در مواردی که فرد بلافاصله بعد از سوراخ کردن گوش، از گوشواره های طبی گوشواره بهداشتی کافل استفاده نمی کند، ممکن است باعث ایجاد عفونت شده و مشکلاتی را برای او ایجاد نماید.

در حالیکه حساسیت گوش فقط در همان هفتههای اول است. تا دو روز اول اصلاً به گوشواره دست نزنید. تمام ابعاد آنها با دست اندازه گیری و تنظیم می شوند و ممکن است انحرافات کمی وجود داشته باشد.

محصولات با کیفیتی چون گوشواره طبی کافل را به سهولت به دست شما در کمترین زمان ممکن می رساند و در موارد بسیار نادری که محصول مشکلی داشته باشد آن را در اسرع وقت و بدون هیچ گونه هزینه ای تعویض خواهد کرد. این محصول مناسب روش نوین سوراخ کردن گوش بدون درد و خونریزی است.

گوشواره بهداشتی کافلاین می تواند باعث خونریزی بیش از حد طبیعی شود. مشکل پوستی ممکن است دچار مشکلاتی مانند اسکار و کلوئید (بافت اسکار بیش از حد رشد کرده) شوید. عفونت بعضی اوقات افراد بعد از سوراخ کردن دچار قرمزی، تورم، درد و ترشح می شوند.

سوراخ کردن نرمه گوش، از زمانهای گذشته تا کنون، در بین افراد به ویژه بانوان در فرهنگهای مختلف رواج داشته است. گوشواره طبی از بسته شدن و عفونت کردن گوش پس از سوراخ کردن گوش بوسیلهی تفنگ سوراخ کننده گوش جلوگیری کرده و عوارض سوارخ کردن را به حداقل میرساند.

اگر بخواهید تا بهبودی کامل زخم، هیچ گوشوارهای را روی گوش گوشواره بهداشتی کافل خود قرار ندهید، سوراخ بسته میشود. استفاده از گوشواره ها باید تا زمان ترمیم شدن کامل سوراخ لاله گوش ادامه یابد.

گوشواره ها را به آرامی در درون سوراخ گوش، فرو ببرید و به مدت چندین هفته به این صورت نگه دارید.- روزی چند بار گوشواره های طبی را به آرامی درون سوراخ گوش ها بچرخانید و حرکت دهید.

هر روز سوراخ لاله گوش و گوشواره طبی را با الکل ضدعفونی کنید.- بعد از انجام عمل سوراخ کردن لاله گوش، تا چند روز از رفتن به حمام خودداری کنید.- استفاده از گوشواره ها باید تا زمان ترمیم شدن کامل سوراخ لاله گوش گوشواره بهداشتی کافل ادامه یابد.- این کار برای جلوگیری از زخم شدن سوراخ گوش و جلوگیری از بسته شدن آن لازم است.

این گوشوارهی طبی باید به مدت ۶ هفته در گوش بماند تا سوراخ به طور کامل بهبود یابد. مشاوره های داروچی در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد این محصول و محصولات مشابه دیگر به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین داروچی با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از هر جا که باشید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. توجه داشته باشید که پس از شستن سر حتما مواد شوینده و صابونی لاله گوش را تمیز نمایید.

ولی گوشواره کافل به دلیل داشتن روکش طلا هیچ حساسیتی را ایجاد نمیکند. گوشواره های پزشکی طبی کافل و ساکا رنگ ثابت و برای جلوگیری از بسته شدن سوراخ های گوش پس از ایجاد کردن آن ها، استفاده می شوند. وقتی بلافاصله بعد از سوراخ کردن گوش به سراغ بدلیجات با طرح و رنگ متنوع و محبوب خود میروید، در واقع خطر عفونت را برای گوش خریداری میکنید.

گوشواره آویز برای گردنهای بلند مناسب است گوشواره بهداشتی کافل نه گردنهای کوتاه. یکی از زیور آلاتی که باعث زیبایی بخشیدن به فرد میشود آویز کردن گوشواره است و بهترین روش برای آن، سوراخ کردن نرمه گوش است.

برای صورتهای کشیده گوشواره آویز بزرگ (چلچراغی) و حلقهای بزرگ یا گوشواره دکمهای (میخی) مناسب است. برای جلوگیری از پیچیدن گوشواره به ملحفه، روسری و یا لباس، بهتر است به سراغ طرحهای ساده بروید.

گوشواره طبی کافل برای جلوگیری از بسته شدن سوراخ های گوش پس از ایجاد کردن آن ها، استفاده می شوند. در تولید اغلب بدلیجات از مادهی نیکل استفاده میشود که حساسیت زیادی را برای گوش ایجاد میکند.

گوشواره طبی کافل دارای روکش طلای 24 عیار و ضد حساسیت و آلرژی پوستی است. گوشواره بهداشتی کافل دارای روکش طلای 24 عیار بوده و به دلیل نداشتن نیکل و استریل بودن هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمیکند.

گوشواره طبی کافل گوشواره طبی کافل دارای روکش طلای 24 عیار و ضد حساسیت و آلرژی پوستی است. با کمک این گوشواره میتوانید بعد از سوراخ کردن گوش، از ایجاد عفونت و یا حساسیت در لالهی گوش پیشگیری کنید.

گوشواره بهداشتی کافل این روش از خشک شدن، عفونت و ایجاد درد در لالهی گوش پیشگیری میکند.