کوئنتین تارانتینو: کوئنتین تارانتینو جزئیات فیلم بعدی خود “منتقد فیلم” را فاش کرد.

کوئنتین تارانتینو، کارگردان افسانه‌ای، جزئیاتی از فیلم آینده‌اش «منتقد فیلم» را فاش کرد. طبق گزارش ددلاین، «پیش تولید» فیلم «منتقد فیلم» از خرداد ماه آغاز می شود.

کارگردان به دنبال بازیگری برای ایفای نقش اصلی است. «منتقد فیلم» بر اساس یک روزنامه نگار ساخته خواهد شد. داستان فیلم در جنوب کالیفرنیا در سال 1977 می گذرد.

تارانتینو گفت که در نوجوانی نظرات این روزنامه نگار را در یک مجله خوانده است. تارانتینو گفت که منتقد را بسیار بی ادب و در عین حال بسیار خنده دار یافته است.

تارانتینو می‌گوید که با وجود اینکه منتقد نوشته‌هایش را 55 ساله می‌نویسد، اما در واقع در اواسط 30 سالگی خود بود و در اواخر 30 سالگی مرد.

تارانتینو این مجله را با عنوان «صفحات ستاره‌های موسیقی» برای فیلم «منتقد فیلم» تخیلی خواهد کرد.

تارانتینو گفت که به دنبال یک بازیگر مرد آمریکایی در اواسط 30 سالگی برای بازی در فیلم «منتقد فیلم» بوده است.

طبق گزارش ها، تارانتینو در ماه ژوئن به لس آنجلس نقل مکان می کند تا بازیگران مناسبی برای فیلم آینده خود “The Movie Critic” پیدا کند. کوئنتین تارانتینو برای فیلم های نمادین خود مانند Pulp Fiction، روزی روزگاری در هالیوود، حرامزاده های بی آبرو، جانگو رها شده، سگ های مخزن شناخته شده است. ، سریال بیل را بکش و دیگران.

سوالات متداول

Q1. کوئنتین تارانتینو چند سال دارد؟
A1. کوئنتین تارانتینو 60 ساله است.

Q2. کوئنتین تارانتینو در اولین فیلمش چند سال دارد؟
A2. کوئنتین تارانتینو 28 ساله بود که اولین فیلم Reservoir Dogs در سال 1992 اکران شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.