تاریخ انتشار John Wick 4 OTT: John Wick 4 OTT تاریخ اکران: فیلم کیانو ریوز روی پلتفرم دیجیتال منتشر می شود. جزئیات را بررسی کنید

John Wick 4 با بازی کیانو ریوز در OTT برای پخش پخش می شود. طبق گزارش ها، چهارمین فیلم از فرنچایز جان ویک در Lionsgate Play اکران می شود.

جان ویک، قاتل خستگی‌ناپذیر کیانو ریوز، برای چهارمین فیلم بازمی‌گردد، که طبق گزارش AP، در روز سه‌شنبه، 23 مه، به ویدیوی درخواستی راه پیدا می‌کند.

این بار ویک به پاریس می رود. او هنوز تحت تعقیب است، اما به حمله نیز رفته است. مارک کندی از AP ​​در بررسی خود نوشت که این قسمت امتیاز را ارتقا و گسترش می دهد. کندی گفت: «قسمت چهارم شیک‌تر، شیک‌تر و دلخراش‌تر است – به نوعی مانند خود پاریس. همچنین به عنوان وداع تلخ و شیرینی با دربان هتل کانتیننتال، شارون، با بازی لنس ردیک، که اندکی قبل از اکران فیلم درگذشت، عمل می کند.

در همین حال، فیلم «جان ویک» به کارگردانی کیانو ریوز با بازی لاینزگیت پس از اینکه چهار فیلم از این فرنچایز مجموعا بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی کسب و کار کردند، رسماً به یک فرنچایز میلیارد دلاری تبدیل شد.

اولین فیلم فرانچایز “جان ویک” در سال 2014 اکران شد. در این فیلم کیانو ریوز، مایکل نیکویست، آلفی آلن، ویلم دفو حضور داشتند.

John Wick: Chapter 2 در سال 2017 منتشر شد. کیانو ریوز، ریکاردو اسکامارسیو، ایان مک‌شین، روبی رز در آن حضور داشتند.

John Wick: Chapter 3 – Parabellum در سال 2019 اکران شد. کیانو ریوز، هالی بری، ایان مک شین، لارنس فیشبرن در آن بازی می کنند. جان ویک: فصل 4 در سال 2023 منتشر شد. کیانو ریوز، لارنس فیشبرن، جورج جورجیو، لنس رددیک در آن حضور دارند.

سوالات متداول

  1. چه زمانی John Wick 4 در OTT منتشر می شود؟
    John Wick 4 در تاریخ 23 می در OTT منتشر می شود.
  2. از کجا می توانم John Wick 4 را تماشا کنم؟
    John Wick 4 را می توان در Lionsgate Play تماشا کرد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.