09380325205 admin@dmwebmaster.ir تهران امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران
Slider
چالش فتوشاپ در سری آموزش فتوشاپ و آموزش فتوشاپ حرفه ای و آموزش رایگان فتوشاپ و فیلم آموزش فتوشاپ و اموزش فتوشاپ و آموزش فوتوشاپ و آموزش فتوشاپ pdf و آموزش فتوشاپ مقدماتی و دانلود آموزش فتوشاپ و آموزش کامل فتوشاپ و آموزش photoshop و اموزش فتوشاپ

چرا فتوشاپ و آموزش فتوشاپ؟

وقتی اسم فتوشاپ رو می شنوین شاید اولین چیزی که به ذهنتون میاد، روتوش چهره باشه یا اینکه مثلا یه عکسیو بچسبونیم به عکس دیگه. اما اگر تا الان فکر می کردین که فتوشاپ ینی عکس خودتو بندازی کنار بوگاتی رونالدو یا مثلا سرتو بزاری جای سر بروسلی، باید بگم که شما در اشتباهین. فتوشاپ فقط یک نرم افزار ویرایش عکس ساده نیست، بلکه با ابزار و امکانات حرفه ای که به شما میده میتونین انواع کارهای گرافیکی پیچیده مثل عکس های متحرک و مفهومی رو ایجاد کنین. اما اینکار بدون آموزش فتوشاپ امکان پذیر نیست.

یه بار دیگه به محیط اطرافتون با دقت نگاه کنین: عکس های پرسنلی، پوستر های تبلیغاتی، کارت های ویزیت، بنرها، سربرگها، رابط گرافیکی نرم افزارها، جلد نشریات، تیتراژ فیلم ها، تریلر بازی ها، محیط گرافیکی سایت ها و ... همگی برای زیباتر شدن و حتی بوجود اومدن از فتوشاپ استفاده می کنن و شاید بشه در یک جمله گفت: "همیشه پای یک فتوشاپ در میان است".

با همه ی این حرفا باید بگم درسته که فتوشاپ قدرتمنده اما جادویی نیست و برای خلق آثار خارق العاده به دو عامل مهم نیاز داره: مهارت و خلاقیت شما. بله خود شما!!!

اگه تا الان از آموزش فتوشاپ برای خودتون یک غول ساختین و هزار و یکی اپلیکیشن و نرم افزار و سایت آماده ی دیگه رو امتحان کردین، بیاین و یه بار برای همیشه شاخ غول رو بشکونین و فتوشاپ رو یاد بگیرین. و مطمئن باشین که در هر موقعیت و جایگاهی که هستین اعم از صاحب کسب و کار یا یک فرد خانه دار، فتوشاپ راهی برای کمک کردن به شما بلده.

چالش فتوشاپ

چالش فتوشاپ یه مسابقه ویرایش عکس به صورت طنز هست که هر هفته در سایت و شبکه های اجتماعی ما برگزار میشه. هدف این مسابقه بالا بردن سطح خلاقیت و مهارت در فتوشاپه.

شما می تونین خودتون رو به بقیه معرفی کنید و خلاقیت هاتونو کشف کنین.

چالش فتوشاپ به این شکله که هر هفته روز چهارشنبه یک عکس در سایت و شبکه های اجتماعی قرار می گیره و شما یه هفته فرصت دارین تا همون عکس رو نسبت به موضوعی که گفته شده تغییر بدین. می تونین بهش چیزای دیگه اضافه یا کم کنین. اینجا دیگه برنده شدنتون به خلاقیت و مهارتتون بستگی داره. همچنین میتونین از چندین آموزش فتوشاپ مختلف که در سایت موجوده برای بهتر شدن تصویر نهاییتون استفاده کنین.

مراحل و قوانین:

1- برای شرکت در این مسابقه هیچ اجباری نیست که اینستا داشته باشین یا وارد سایت شین. شما می تونین بسته به علاقتون هر کدوم از شبکه های اجتماعی و یا سایت ما رو انتخاب کنین و عکسهایی که درست می کنین رو برامون بفرستین. هر کدوم از این مواردی رو که انتخاب می کنید روش کلیک کنین تا شرایط ارسال عکس در اونجا براتون نمایش داده شه.

اگر می خواین از طریق سایت در مسابقه شرکت کنین، می تونین عکس مورد نظر رو از طریق ایمیل یا شماره تلفنی که براتون قرار دادیم در تلگرام یا واتزاپ برامون ارسال کنین.

اگر پیجتون بازه و می خواین از طریق اینستا در مسابقه شرکت کنین باید با هشتگی که بهتون گفته میشه عکس رو منتشر کنین. اما اگر پیجتون بسته اس هم می تونین شرکت کنن فقط کافیه عکس رو به ما دایرکت کنید.

محتوای آکارئون

محتوای آکارئون

محتوای آکارئون

2- محدودیت توی تعداد عکس هایی که ارسال می کنین وجود نداره اما یادتون نره که مهلت ارسال هر هفته تا ساعت 12 شب سه شنبه هستش.

3- در نهایت عکس های برنده با نام خود شما به عنوان برنده ی هفته در سایت و شبکه های اجتماعی قرار میگیره.

4- یه خبر خوش این که نیازی نیست حتما فتوشاپ بلد باشین اگه با اپلیکیشن های ویرایش عکس گوشی کار می کنین هم هیچ محدودیتی برای شرکت در مسابقه ندارین.

5- اگر هنوز براتون سواله که چالش فتوشاپ چیه و منظور از ویرایش عکس به صورت طنز چیه، ویدئویی که در ادامه براتون قرار دادیم رو نگاه کنین تا نحوه ی شرکت در مسابقه رو بخوبی متوجه بشین.

مونالیزا در سری آموزش فتوشاپ و آموزش فتوشاپ حرفه ای و آموزش رایگان فتوشاپ و فیلم آموزش فتوشاپ و اموزش فتوشاپ و آموزش فوتوشاپ و آموزش فتوشاپ pdf و آموزش فتوشاپ مقدماتی و دانلود آموزش فتوشاپ و آموزش کامل فتوشاپ و آموزش photoshop و اموزش فتوشاپ
مونالیزا دوم در سری آموزش فتوشاپ و آموزش فتوشاپ حرفه ای و آموزش رایگان فتوشاپ و فیلم آموزش فتوشاپ و اموزش فتوشاپ و آموزش فوتوشاپ و آموزش فتوشاپ pdf و آموزش فتوشاپ مقدماتی و دانلود آموزش فتوشاپ و آموزش کامل فتوشاپ و آموزش photoshop و اموزش فتوشاپ

پرسش های متداول مربوط به فتوشاپ و آموزش فتوشاپ

یه سری از سوالایی که خیلی ازمون درباره آموزش فتوشاپ پرسیده میشه رو همراه با جوابش براتون قرار دادیم. با این وجود اگه سوالی دارین که هنوزم برطرف نشده می تونین برامون توی دیدگاه ها ارسال کنین و در صورتی که جوابشو بدونیم خیلی خوشحال میشیم اگه کمکتون کنیم.

شما می تونین آموزش فتوشاپ مقدماتی رو در 5 الی 10 ساعت بگذرونین. و آموزش فتوشاپ حرفه ای به 50 الی 100 ساعت نیاز داره.😊

7 روش برای کمک به شما برای شروع یادگیری فتوشاپ وجود داره.
1- در اولین قدم اصول طراحی گرافیک رو یاد بگیرین. ✏️
2- با فضای کاری فتوشاپ آشنا شین. 🖥
3- هر روز نحوه ی کار با یک ابزار فتوشاپ رو یاد بگیرین و تمرین کنین.
4- با گوگل دوست باشین!! یعنی چی؟ یعنی سرچ کنین و سایت های خوب در زمینه ی فتوشاپ رو شناسایی کرده و از فیلم آموزش فتوشاپ و آموزش های رایگان و کامل فتوشاپ استفاده کنید. 😉
5- یک مختصص فتوشاپ رو دنبال کنین.
6- با کارهای کوچیک خودتون رو امتحان کنین. مثلا می تونین با پروژه های کوچیکی مثل حذف پس زمینه یک عکس، روتوش عکس، ساخت پوستر شروع کنید. 💪🏻
7- یه چالش 30 روزه رو شروع کنین. یه بازه ی زمانی مثلا 30 روز انتخاب کنین، برای خودتون برنامه بریزین و شروع به آموزش فوتوشاپ و تمرین کنین. 😎

نه! 😌 آموزش فتوشاپ مقدماتی اصلا سخت نیست. فتوشاپ برای کسایی سخت میشه که بدون یادگرفتن اصول اولیه و وقتی که هیچی از فتوشاپ نمی دونن،میرن سراغ آموزش های حرفه ای فتوشاپ و مستقیما وارد ویژگی های متوسط و پیشرفته فتوشاپ میشن.

بله که میشه!! 😍 اگه مهارت های لازم رو در فتوشاپ داشته باشین می تونین به راحتی و با کمی خلاقیت کسب درآمد کنین. ما توی یه مقاله، 8 تا راه پول درآوردن از طریق فتوشاپ رو معرفی کردیم و درباره اشون توضیح دادیم.

فتوشاپ یک نرم افزار ویرایش عکس دیجیتاله و با توجه به اهمیت عکس های دیجیتال در زندگی، کسب و کار، تبلیغات و … این نرم افزار بسیار کابردیه.

با استفاده از فتوشاپ شما می تونین نواقص عکس ها رو برطرف کنین، عکس های خلاقانه ایجاد کنین، برای کسب و کارتون تبلیغات خلاقانه ای ایجاد کنین، برای استفاده های روزمره و ویرایش های ساده یا حرفه ای عکس ها ازش استفاده کنین و خیلی کاربردای دیگه که وقتی به مرور مهارتتون زیاد شه می تونین ازش استفاده کنین. 🙃

خبر خوب اینه که اگه توی فتوشاپ مهارت دارین، کارهای خیلی خوبی برای انتخاب وجود داره. 😋
در ادامه شغل هایی که بیشترین استفاده رو از فتوشاپ دارن نام بردیم :
طراح گرافیک
عکاس
طراح آزاد
توسعه دهنده وب
طراح
گرافیست
بازاریاب
هنرمند
طراح سایت
توسعه دهنده Front End
ویرایشگر عکس
مدیر بازاریابی
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
سئو کار
محتوا گذار

مجلات و تبلیغات از فتوشاپ در گردش کار خود استفاده می کنن چون این وسیله رایج ترین ابزار برای ویرایش تصاویره. این سوال مثل اینه که بگیم چرا مردم به جای سوار شدن بر اسبها از اتومبیل برای مسافرت در آزادراه ها استفاده می کنن. 🐎🤷🏻‍♀️🚙

ما سعی کردیم تمام دغدغه های کسی که میخواد فتوشاپ رو به صورت آنلاین یاد بگیره بررسی کنیم و یک پکیج آموزش کامل فتوشاپ براتون گذاشتیم که مجبور نباشین سایتای مختلف رو زیر و رو کنین.

به علاوه شما با توجه به سطح مهارتتون می تونین شروع به یادگیری کنین. اگر هیچی از فتوشاپ نمی دونین، اگر بلدین و میخواین حرفه ای شین، ما دقیقا متناسب با نیاز شما مطالب رو جمع آوری کردیم. 📚

1- با جزییات کامل توضیح داده شده
2-به زبان ساده و روان همراه با تصاویر گویا قرار داده شده
3- در قالب پی دی اف هم برای دانلود آماده شده
4- به صورت فیلم هم قرار داده میشه
5- کاملا حرفه ای و تخصصی و منحصر به فرد هستش 😇

آخرین آموزش فتوشاپ ما

آخرین چالش های ما

آخرین دیدگاه کاربران