دیجیتال مارکتینگ امروز یکی از روش های رقابتی بین شرکت هاست. بازاریابی دیجیتال در کنار کسب و کار سنتی در بین کسب و کارهای مختلف جا باز کرده و اگر مدیران شرکت ها به دنبال حفظ منافع و منبع خودشان در این بازار رقابتی تنگاتنگ هستند حتما باید از دیجیتال مارکتینگ بهره ببرند در غیر این صورت شاید کسب و کار آنها در چند سال دیگر جایی و حرفی برای گفتن نداشته باشد. 

دیجیتال مارکتینگ از ابزارهای امروز رقابت بین شرکت ها است. کسب و کارها امروز به دنبال دیجیتال مارکتینگ هستند و می خواهند به این طریق از رقبای خودشان سبقت بگیرند. گسترش روز به روز اینترنت و سایت ها و شبکه های اجتماعی و افزایش کاربران آنها هر روز فضای دیجیتال مارکتینگ را پیچیده تر می کند و مدیران بیزنس ها و کسب و کار ها حتما برای ادامه حیاتشان در دنیای تجارت نیاز به دیجیتال مارکتر و بازاریابی دیجیتالی و آموزش دیجیتال مارکتینگ دارند.

اول از همه باید تعریف دقیقی از بازاریابی دیجیتالی یا همان دیجیتال مارکتینگ داشته باشیم. بازاریابی از طریق فضای دیجیتال و معرفی و فروش محصولات و خدمات از طریق این فضا را دیجیتال مارکتینگ می گویند. زندگی مجازی انسان ها در فضای دیجیتالی و محیط وب باعث شده تا خیلی از آنها خرید و فروش های خود را از همین طریق انجام دهند

دیجیتال مارکتینگ

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی محتوای سایت برای گوگل تا بهتر بتواند مطالب سایت ما را نشان بدهد. سئو یکی از ابزارهای رقابت بین سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی است. 

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا شاید مهم ترین بخش از دیجیتال مارکتینگ باشد. محتوا یکی از ابزارهای معرفی سایت و خدمات سایت به مشتری است که همیشه مشتریان به دنبال توضیحات و معرفی کالاها و خدمات هستند تا بهتر بتوانند تصمیم گیری کنند. 

تولید محتوا