09380325205 admin@dmwebmaster.ir تهران امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران

اگر کار با افتر افکت را یاد نگیریم، چی میشه؟

اگر کار با افتر افکت را یاد نگیریم، چی میشه؟

 

تفاوت یک فیلم یا ویدئوی خوب با یک فیلم یا ویدئوی ضعیف چیست؟ چطوری می‌ تونیم فیلم ها و کلیپ هایی بسازیم که حالت ساده و بی روح اولیه رو نداشته باشن؟ آیا می تونیم افکت های جذابی به ویدئومون بدیم و یا با ادیت های حرفه ای فیلم، کلاس کار خودمون رو بالا ببریم؟

تمامی این سوالات با نرم افزار افتر افکت پاسخ داده می شن. کار با افتر افکت این امکان را فراهم می کند که از یک ویدئوی خام تصاویر حیرت انگیزی خلق کنید.

مزایای کار با افترافکت

تصاویر حیرت انگیزی که گاهی در فیلم های سینمایی مخاطب را به خود خیره می کند از طریق کار با افتر افکت تولید شده اند. مخاطبان سینما این هنر را با نام جلوه های ویژه می شناسند.

هنرمندان جلوه های ویژه با استفاده از پروژه افترافکت از هیچ، همه چیز خلق می کنند و می توانند فیلمی را از قعر گیشه تا اوج آن برسانند. این معجزه با کار با افتر افکت تحقق پیدا می کند.

آیا شعبده افتر افکت به همین جا ختم می شود؟ خیر. افتر افکت در عرصه انیمیشن سازی هم نقش مهمی ایفا می کند. افتر افکت یکی از پایه های اصلی تولید انیمیشن های جذاب روز دنیا است. انیمیشن سازان آثار خود را با ابزارهای مختلفی انجام می دهند که بدون آن ها انیمیشن جذابیتی نخواهد داشت. یکی از این ابزارها افترافکت است یا بهتر بگویم کار با افتر افکت مسیری است که هنرمند را به مقصد انیمیشن سازی می رساند.

پروژه افتر افکت

پروژه افتر افکت در حرفه تدوین نیز جای ثابت و نقش بسیار مهمی دارد. تدوین کارها برای کات، ادیت و ویرایش فیلم، افکت بخشیدن به آن، تنظیم صدای فیلم ، سه بعدی کردن تصاویر ، ساخت تیزر و غیره از افترافکت و یا پروژه افتر افکت استفاده می کنند. این همه کارایی در نرم افزاری وجود دارد که شرکت adobe خالق آن است. دنیای تصاویر، هنر و گرافیک بدون افتر افکت قابل تصور نیست. افرادی که قصد ورود به این دنیای جذاب را دارند، باید از مسیرهای درستی وارد شوند و کار با ابزار آن را فرا بگیرند. افترافکت یکی از مهم ترین ابزارهای این حرفه ها است.

http://dmwebmaster.ir/after-effects-training