09380325205 admin@dmwebmaster.ir تهران امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران

موزیک ویدیو «جنتلمن» ساسی – شکستن رکورد بازدید موزیک ویدیو

پس از انتشار موزیک ویدیو جنتلمن از ساسی در سایت های استریم و پخش موسیقی ، در مدت کوتاهی رکورد بازدید موزیک ویدیو ها شکسته شد و این محتوا با استقبال بی سابقه ای مواجه شد . این موفقیت باعث شد که بسیاری از فعالان شبکه های ویدیویی و اجتماعی و نیز اعضای مارکت موسیقی در صدد برآیند که این موضوع را رمز گشایی کرده و به علل آن پی ببرند. ما نیز میخواهیم در این مطلب جوانب این محبوبیت را بررسی کنیم.

یکی از فاکتورهای به کار رفته در این کلیپ که باعث جذابیت دوچندان آن شده است؛ استفاده از جلوه های ویژه بصری در آن است. اِلمان ها و جلوه های ویژه ای که بر روی برخی کاراکتر ها اعمال شده و نیز اتفاقاتی که در طول کلیپ در پس بازی کاراکتر ها رخ میدهد مخاطب را شگفت زده میکند . همچنین تلفیق ریتم و آهنگ شاد با این جلوه ها درگیر شدن مخاطب با محتوا را دو چندان کرده است.

پروژه افتر افکت استفاده شده در موزیک ویدیوی جنتلمن

اینجاست که این سوال مطرح میشود : چگونه میتوان به هنگام تدوین ، جلوه های ویژه را بر روی قطعات فیلم برداری شده پیاده کرد. جواب این سوال مشخص است . با نرم‌افزارهایی همانند افتر افکت و مایا میتوان اشیا و کاراکتر ها را طراحی کرد و با حرکت دادنشان به آنها جان بخشید . پلان هایی که در واقعیت امکان رخ دادن آنها وجود ندارد با این نرم افزار ها امکان پذیر میگردند و نظر بینندگان را بیش از پیش جلب نمایید. شما می توانید دنیایی عجیب و جالب را متناسب با ایده هایی که در سر دارید برای مخاطب خود خلق کنید و هیچ محدودیتی را سد راه خود نداشته باشید که کار با افتر افکت یکی از اصلی‌ترین مهارت های مورد نیاز در این زمینه است. حال میخواهیم بدانیم افتر افکت چیست و یادگیری افتر افکت نیازمند چه پیش نیاز هایی میباشد .

افترافکت چیست؟

یکی از محبوب ترین نرم افزار های منتشر شده توسط شرکت adobe  که قدرتمند ترین شرکت گرافیکی حوزه های مختلف در تمام دنیاست ، نرم افزار افتر افکت است. این نرم افزار به شما قدرت خلق هر چیز که وجود خارجی ندارد را میدهد و میتوانید با آن متون ، اشیا ، کاراکتر ها و ….را به فیلم خود اضافه کنید. یادگیری افتر افکت نیاز مند آشنایی با ابزار ها و محیط این نرم افزار میباشد. یکی از دوره های مورد استقبال درکانون کار آفرینی تهران آموزش افتر افکت میباشد . ما در این دوره ها به شما ۰ تا ۱۰۰ این نرم افزار را آموزش میدهیم و در قالب دو دوره مقدماتی و پیشرفته شما را برای بازار کار این حوزه آماده میکنیم